Infekcje intymne

Rozmowy na wszelkie tematy związane z lekami, lekarzami, poradniami i chorobami. Porady i opinie.
Mamuśka

Infekcje intymne

Post autor: Mamuśka »

Zdrowie intymne często bywa zaniedbywane a już na pewno kobiety niestety nie chodzą do lekarza ... bo często się wstydzą . Uważam ,że niepotrzebnie.Zdrowie to najwyższa wartość i powinnyśmy o nie szczególnie dbać. Mamy różne dolegliwości i nie zawsze wiemy jak sobie z nimi radzić.Jak wyleczyć bakteryjne zapalenie pochwy ? - jeśli objawu nas na prawdę mocno niepokoją wizyta u lekarza jest niezbędna ,często jednak możemy pomóc sobie same, jeśli wiemy jak i mamy octenisept.
Joleńeczka

Re: Infekcje intymne

Post autor: Joleńeczka »

Ja osobiście zrażona jestem do naszej służby zdrowia i rzadko do niej zaglądam, ale po zabiegu ginekologicznym dostałam infekcji i takiej nieprzyjemnej suchości pochwy że mnie wizyta nie ominęła. Mój lekarz prowadzący zalecił kilkudniowe stosowanie globulek dopochwowych cicatridina które odbudowały moją błonę śluzową pochwy . te globulki są dostępne bez recepty może akórat u ciebie również się sprawdzą
Joleńeczka

Re: Infekcje intymne

Post autor: Joleńeczka »

Ja osobiście zrażona jestem do naszej służby zdrowia i rzadko do niej zaglądam, ale po zabiegu ginekologicznym dostałam infekcji i takiej nieprzyjemnej suchości pochwy że mnie wizyta nie ominęła. Mój lekarz prowadzący zalecił kilkudniowe stosowanie globulek dopochwowych cicatridina które odbudowały moją błonę śluzową pochwy . te globulki są dostępne bez recepty może akurat u ciebie również się sprawdzą
Aliną

Re: Infekcje intymne

Post autor: Aliną »

Z każda infekcją intymną powinniśmy iśc do swojego ginekologa. Można poczytać sobie w tym temacie https://antykoncepcjanamiare.pl/infekcj ... jczesciej/ Nieleczona moze się bardziej nasilić i potem jest coraz trudniej ją wyleczyć, dlatego tak ważna jest wizyta lekarska. Ja zawsze chodze do swojego ginekologa i faktycznie lekarz przepisze odpowiednie leki i po infekcji nie ma sladu.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Infekcje intymne

Post autor: atenro »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://stabil-med.pl
pełnia

Re: Infekcje intymne

Post autor: pełnia »

Postaram Ci się coś doradzić, bo sama miałam problem z nawracającymi infekcjami intymnymi. Jeśli mieszkasz w Warszawie, to bardzo namawiam Cię do wizyty w placówce GABINETY ŁUCKA - wpisz sobie w Google, a Ci wyskoczy namiar. Mają doskonałych ginekologów i jestem pewna, że pomogą Ci w diagnostyce i leczeniu. Polecam tu zwłaszcza dr Drągowską.
półka

Re: Infekcje intymne

Post autor: półka »

Mi takie infekcje się przydarzyły kilkukrotnie (zwłaszcza po basenie). To w sumie normalne i wiele Pań miewa podobnie, czego tu się wstydzić? Po prostu poszłam do mojego lekarza - dr Dąbkowskiej z kliniki Babka Medica, która przepisała mi odpowiednie leczenie (globulki). I problem szybko zniknął.
ODPOWIEDZ