Gdzie po leki dla starszej osoby?

Rozmowy na wszelkie tematy związane z lekami, lekarzami, poradniami i chorobami. Porady i opinie.
Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2020, 8:27

Gdzie po leki dla starszej osoby?

Post autor: agnieszka »

Gdzie kupujecie leki dla Waszych babć i dziadków? Ja już nie wiem gdzie kupować żeby było trochę taniej, jeżdżę po różnych aptekach i w jednej kupię to w innej tamto, ale to i tak są ogromne pieniądze.
Troć

Re: Gdzie po leki dla starszej osoby?

Post autor: Troć »

agnieszka pisze: ↑22 lip 2021, 2:31 Gdzie kupujecie leki dla Waszych babć i dziadków? Ja już nie wiem gdzie kupować żeby było trochę taniej, jeżdżę po różnych aptekach i w jednej kupię to w innej tamto, ale to i tak są ogromne pieniądze.
Ogólnie dobrze cenowo wypada DOZ, a dodatkowo mają zniżkę dla seniorów, od 8 do 12 każdego dnia.
Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2020, 8:27

Re: Gdzie po leki dla starszej osoby?

Post autor: agnieszka »

Czy zniżka jest dla każdego seniora? Ile trzeba miec skończone lat żeby z niej skorzystać? Na wszystko jest ta zniżka? Mogłabyś napisać coś więcej?
Niecisław

Re: Gdzie po leki dla starszej osoby?

Post autor: Niecisław »

Starszym ludziom polecam szukać leków online, tak aby nie musieć chodzić od apteki do apteki szukając jednego preparatu. Na platformie ktomalek, https://ktomalek.pl/preparaty-na-oprysz ... ady/k-55/1 jest możliwość zarezerwowania wybranego leku, co jest bardzo wygodne, bo wiadomo, że ten lek na pewno będzie w wybranej aptece.
ODPOWIEDZ