Remont dachu

Gdzie kupić najlepszej jakości, solidne meble? Jak znaleźć najlepszego stolarza? Jak zaprojektować pomieszczenie, żeby meble idealnie pasowały do wnętrza?
Zefirś

Remont dachu

Post autor: Zefirś »

Przy remoncie dachu warto sprawdzić jaki jest stan więźby dachowej. Kiedyś wiązary były wykonywane w zupełnie innej technologii więc przez lata mogą ulec osłabieniu czy nawet zniszczeniu. Jeśli zdecydujesz się na wymianę więźby polecam wybrać wiązary w technologii płytek kolczastych https://wpwinvest.pl/realizacje/konstru ... odzki-2426
. To nowoczesne wiązary, które nie wymagają podpór ani słupów, dzięki czemu można na nie kłaść każdy rodzaj pokrycia dachowego. Ich koszt jest też sporo niższy niż tradycyjnej więźby.
błysk

Re: Remont dachu

Post autor: błysk »

Czasem wcale tak dużo nie potrzeba, żeby remont zrobić. U nas to drewno zaimpregnować wystarczy, na przykład przy użyciu odpowiedniej farby. Gdybyśmy jednak pomyśleli wcześniej, to tutaj https://mgdachy.pl/impregnacja-drewna/ zamówilibyśmy wiązar i nie byłoby problemów teraz. A tak cieśla i my poprawiamy.
Jędza

Re: Remont dachu

Post autor: Jędza »

Jeśli zabierasz się za remont dachu to będzie potrzebne wsparcie specjalistycznej ekipy która zajmie się wywozem gruzu i będzie miała podnośniki. Taką ofertę posiada firma https://avio-star.pl/ która ma to wszystko i jeszcze więcej. Dzięki nim każda budowa pójdzie szybko i sprawnie i nie zapłacisz wiele.
ODPOWIEDZ