Meble sypialniane

Gdzie kupić najlepszej jakości, solidne meble? Jak znaleźć najlepszego stolarza? Jak zaprojektować pomieszczenie, żeby meble idealnie pasowały do wnętrza?
Awatar użytkownika
Grzymislawa_81
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2021, 20:31

Meble sypialniane

Post autor: Grzymislawa_81 »

Cześć! Po niedawnym zakończeniu remontu została m tylko wymiana wyposażenia, więc można powiedzieć, że mam z górki. Chciałabym zamówić drewniane meble sypialniane, bo mam wrażenie, że najbardziej będą pasować. Gdzie polecacie szukać takich mebelków? Pod uwagę biorę głównie producentów, bo mam do nich największe zaufanie, jeśli chodzi o jakość. Też tak macie?
Szcześlowska

Re: Meble sypialniane

Post autor: Szcześlowska »

Jeżeli chodzi o meble drewniane to przepiękne modele znajdziesz na stronie sklepu meblomaiak24, zwłaszcza jeżeli chodzi o komody i szafki nocne: https://meblomaniak24.pl/pl/c/Komody-i-szafki/20 Jeżeli ktoś jest fanem stylu rustykalne, industrialnego lub vintage, tym bardziej znajdzie coś dla siebie w ich ofercie. Ich meble są oryginalne, mają wyjątkowy styl, na pewno nadadzą wnętrzu charakteru, a w dodatku są solidnie wykonane. Widać, że kupując taki mebel inwestuje się na lata.
Freya

Re: Meble sypialniane

Post autor: Freya »

My meble do sypialni zamawialiśmy od AKORD. Kupiliśmy wygodne łóżko od razu z materacem w zestawie, szafkę nocną, komodę i nowoczesną szafę przesuwną z dużym lustrem. Zarówno ja jak i mąż jesteśmy bardzo zadowoleni. Meble prezentują się wyjątkowo estetycznie, są praktyczne i mimo niewysokiej ceny porządnie wykonane. Jako że nabraliśmy przekonania do tego producenta, planujemy kupić też od AKORD zestaw do kuchni (być może robiony na wymiar) oraz szafki do łazienki (te raczej gotowe).
Wiolettta23

Re: Meble sypialniane

Post autor: Wiolettta23 »

W każdej sypialni idealnie sprawdzi się łóżko tapicerowane. Poszukując takiego łóżka warto zerknąć na ofertę marki MyBed. Łóżko tapicerowane to nie tylko miejsce do snu, ale również stylowy element wystroju sypialni. Dzięki różnorodnym wzorom, kolorom i materiałom tapicerki, można łatwo dostosować łóżko do aranżacji wnętrza. Co więcej, tapicerowane zagłówki dodają nie tylko elegancji, ale także zapewniają dodatkowy komfort, stwarzając przyjemne miejsce do relaksu po całym dniu.
ODPOWIEDZ