Inwestowanie w nieruchomości

Gdzie kupić najlepszej jakości, solidne meble? Jak znaleźć najlepszego stolarza? Jak zaprojektować pomieszczenie, żeby meble idealnie pasowały do wnętrza?
Awatar użytkownika
Romek76
Posty: 105
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:47

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Romek76 »

Nad czym się tu zastanawiać? Skoro planujecie zacząć inwestować w nieruchomości, to dobrym pomysłem może być skorzystanie z możliwości, jakie stwarzają przed Wami takie eventy jak http://wiwn.pl Już teraz warto tam zajrzeć i samemu sprawdzić, jak dużo możecie w ten sposób zyskać. To niesamowicie cenna rzecz.
Awatar użytkownika
swieca
Posty: 35
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:02

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: swieca »

Myślę, że wiele osób nie wie za dużo na temat inwestowania, dlatego boi się podjąć ryzyko. Musimy dowiedzieć się jak inwestować pieniądze i czym jest na przykład obligacje bankowe. Musimy przede wszystkim określić, jaką kwotą dysponujemy i ile będziemy w stanie zainwestować. Oczywiście zawsze też ponosimy jakieś ryzyko, dlatego warto wziąć pod uwagę różne ewentualności i założyć najgorszą możliwą opcję. Oczywiście będziemy musieli też odłożyć pewne środki , dlatego musimy nauczyć się oszczędzać. Jest to moim zdaniem bardzo istotne, poniewaz zazwyczaj jesteśmy zachęcani do szybkiego wydawania pieniędzy.
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: werka2 »

Takie rozwiązanie się sprawdza i rzeczywiście w stosunkowo niedługim okresie czasu może przynieść wiele korzyści. Inwestujecie tylko w lokale usługowe czy bierzecie też pod uwagę np grunty inwestycyjne na Śląsku? Jeśli tak to Metropolis ma ciekawą ofertę http://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz/. To co ich cechuje to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, korzystne warunki finansowe i rozbudowana oferta.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: mloda2 »

Nieruchomości to temat wymagający i na pewno nie dla każdego. Działania w tym kierunku to wymagająca sprawa, która jest bardzo znacząca. Dlatego też dobrze jest postawić na najlepszy rodzaj działania i współpracę z najbardziej znamienitymi firmami. Polecam http://warynski.pl/ ze względu na ich ogromną skuteczność oraz rozmaitą ofertę.
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: ewka »

A tutaj https://inwestujwnieruchomosci.pl/syste ... ym-polega/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji na temat systemu conbo. Myślę, że warto się dowiedzieć na czym on polega. Coraz więcej bowiem osób decyduje się na takie inwestowanie, bo jest to wygodne i zyski są spore.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: selek »

Przede wszystkim zanim zakupisz nieruchomość zleć wykonanie ekspertyzy nieruchomości tutaj https://www.mpexpertbud.pl Wykonają i zbadają czy nie ma jakiś usterek lub wad ukrytych. Dzięki temu kupisz nieruchomość bez wad i unikniesz ewentualnej walki sądowej z nieuczciwym sprzedawcą.
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: nat »

Wydaje mi się, że zdecydowanie nadal warto inwestować w nieruchomości. One to tak podskoczyły, że zdecydowanie warto się na to porywać. Dodam tylko, że sama myślę o zakupie, albo o wynajmie długoterminowym z możliwością podnajmowania. Tutaj https://szukajlokum.pl/nieruchomosci/wynajem/warminsko-mazurskie mogę sobie na przykład znaleźć interesującą mnie nieruchomość.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Kasiak77 »

Witam, w jaki sposob najlepiej poszukiwac nieruchomosci? Ja zastanawiam się nad nawiazaniem wsplpracy z biurem nieruchomosci. Co o tym sądzicie https://biuro-partner.com/ ? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami. Czy wy kupujecie nieruchomosci pod wynajem?
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: sakrana »

Zastanawiam się właśnie nad taką inwestycją. Wydaje mi się, że bardzo opłacalny byłby zakup apartamentu nad morzem https://katamaranyzatoka.pl/ , który później można by wynajmować. Ceny najmu w takim rejonach są dość spore, więc też spory zarobek. Muszę nad tym poważnie pomyśleć
Awatar użytkownika
marzena6
Posty: 72
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:33

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: marzena6 »

Dzisiaj w czasach kryzysu nie wiem czy inwestowanie w nieruchomości to takie dobre wyjście. Szczerze Wam powiem, że raczej nie. Dzisiaj to surowce najbardziej się opłaca. Ja osobiście inwestuje w złoto czy w ropę w systemie XTB. Nie musicie od razu całych pieniędzy inwestować możecie tylko 20% swoich oszczędności. Jak Wam się zacznie udawać, zarobicie, to zachowajcie zimną krew, bo jednak do tego fachu trzeba spokoju.
Awatar użytkownika
Budynkowa
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2020, 15:27

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Budynkowa »

Jak u Was wygląda administracja wspólnot mieszkaniowych? My chcemy zainstalować w firmę, która zajmie się wszelkimi sprawami i podpisywaniem umów dotyczących najważniejszych zasad funkcjonowania :)
ODPOWIEDZ