Małe remonty

Zbiór porad i inspiracji dla pasjonatów majsterkowania. Wszystko, co niezbędne do tworzenia projektów DIY.
Młody

Małe remonty

Post autor: Młody »

Czy Wy robicie sobie samodzielnie jakieś remonty? Nie chcę już z każdą małą poprawką prosić o pomoc "złotej rączki", a zacząć robić coś samodzielnie. Wiem, że sklep Chle Mar https://chle-mar.pl ma dobre ceny artykułów budowlanych.
michałKos

Re: Małe remonty

Post autor: michałKos »

Ja zdecydowanie! Jest taniej, a przy tym można rozwinąć swoją kreatywność. Przykładowo ostatnio zrobiłem samodzielnie stół na metalowych nogach, który już robi furorę, ponieważ jest dość oryginalny. Teraz potrzebny mi jest jakiś producent form wtryskowych, bo planuję zacząć sprzedaż stojaków na rowery wykonanych z plastiku. Mam już ciekawy design, teraz potrzeba tylko firmy, która urzeczywistni ten plan ;) Jeśli znacie taką firmę to proszę o polecenie!
Hoś12

Re: Małe remonty

Post autor: Hoś12 »

Rownież jestem zwolennikiem własnych remontów. Ostatnio zająłem się jadalnią od razu ze zrobieniem stołu - polecam każdemu tego typu prace. Ale muszę przyznać, że przy stole mocno przydał mi się artykuł https://meblepotocki.pl/wielkosc-stolu-a-ilosc-osob-ile-miejsca-powinno-przypadac-na-kazdego-biesiadnika, biorąc pod uwagę fakt, że mam dużą liczbę domowników
esperalwrocław

Re: prezent dla mamy

Post autor: esperalwrocław »

Młody pisze: ↑26 sty 2021, 4:06 Czy Wy robicie sobie samodzielnie jakieś remonty? Nie chcę już z każdą małą poprawką prosić o pomoc "złotej rączki", a zacząć robić coś samodzielnie. Wiem, że sklep Chle Mar https://chle-mar.pl ma dobre ceny artykułów budowlanych.
Mam podobne zdanie :)
-
esperal Wrocław
ODPOWIEDZ