Znacie dobry dom seniora w Łodzi?

Polecamy najlepszych lekarzy, dyskutujemy o leczeniu, chorobach, przychodniach i szpitalach.
Awatar użytkownika
Marzena-87
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2019, 15:42

Znacie dobry dom seniora w Łodzi?

Post autor: Marzena-87 »

Hej! Znacie jakiś dobry dom seniora w łodzi? Może być prywatny lub publiczny – dla mnie to obojętne. Ważne jest dla mnie to, żeby panowała w nim przyjazna atmosfera i były dobre posiłki.
Awatar użytkownika
Rozamunda
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2019, 21:44

Re: Znacie dobry dom seniora w Łodzi?

Post autor: Rozamunda »

Z tego co wiem, to rodzinna atmosfera panuje w domu opieki Familia. Poza tym to Centrum Opieki współpracuje z bardzo dobrą firmą cateringową, więc mają też bardzo smaczne posiłki.
Awatar użytkownika
Nira-92
Posty: 29
Rejestracja: 24 mar 2019, 18:26

Re: Znacie dobry dom seniora w Łodzi?

Post autor: Nira-92 »

Mój wujek jest w domu opieki familia i bardzo zachwala zajęcia rehabilitacyjne. Poza tym personel jest bardzo miły i zaangażowany w opiekę nad pacjentem. 
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Znacie dobry dom seniora w Łodzi?

Post autor: Kellys »

Opieka nad osobą starszą potrafi dać w kość, kto ma chorą babcię, rodziców pod opieką to na pewno doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Sporo tu zależy oczywiście od stanu zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Myślę, że tu mogą wam przydać się pomoce od https://www.brandvital.eu/aparaty-sluchowe/ Ja znalazłam w tej firmie aparaty słuchowe w dobrej cenie. Również będziecie mogli dostać tu specjalistyczne łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe i inne urządzenia, artykuły pielęgnacyjne.
Awatar użytkownika
Emulka
Posty: 84
Rejestracja: 13 cze 2019, 22:50

Re: Znacie dobry dom seniora w Łodzi?

Post autor: Emulka »

Zawsze ciężko oddać osobę bliższa do domu seniora ale czasem tak trzeba, bo niejednokrotnie taki starszy człowiek cały dzień siedzi sam w domu. To taki krok ku bezpieczeństwu dla takiej osoby. Bo tam ma całodobowa opieke więc mamy pewnocsc ze nic jej się nie stanie.

pistolet rohm
Awatar użytkownika
eryka
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:43

Re: Znacie dobry dom seniora w Łodzi?

Post autor: eryka »

Mnie osobiście nie przekonują takie miejsca. Uważam, że dla starszej osoby dużo mniejszym stresem będzie wynajęcie opiekunki. W Polsce to zajęcie nie ma popularności, jednak już na przykład na terenie Niemiec zapotrzebowanie na takie osoby nieustannie wzrasta. Zaczynam się tym interesować tematem i tutaj http://europraca.com.pl/jak-przygotowac ... opiekunka/ znalazłam bardzo przydatne dla mnie wiadomości.
ODPOWIEDZ