Psycholog dziecięcy

Polecamy najlepszych lekarzy, dyskutujemy o leczeniu, chorobach, przychodniach i szpitalach.
Awatar użytkownika
roksana
Posty: 101
Rejestracja: 04 sty 2019, 11:43

Psycholog dziecięcy

Post autor: roksana »

Czy znacie dobrego psychologa dziecięcego z Łodzi? Zależy mi na kimś sprawdzonym. Znajoma polecała mi też Centrum Futurum: http://centrum-futurum.pl/ . Kojarzycie to miejsce? Może mieliście okazję korzystać?
ólka

Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: ólka »

nie znam a saama szukam kogoś w Warszawie
Mieleń

Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: Mieleń »

Skorzystajcie z psychologa online. Teraz to już wiele usług jest w sieci. Po co ograniczać się tyko do własnego miasta, jak gdzie indziej może być dużo lepszy specjalista. W dodatku nie trzeba nigdzie jeździć, to spora oszczędność czasu, wygodnie i mniej stresująca rozmowa jest w domu, a to dla dziecka duże ułatwienie. Polecić mogę https://wetalk.pl tam znalazłam panią psycholog dla mojego syna. Wiele przeszliśmy i pomoc psychologa była bardzo potrzebna. To wspaniale widzieć jakie robi postępy i że coraz lepiej sobie ze wszystkim radzi.
Grażyna11

Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: Grażyna11 »

Tutaj nie ma co dyskutować. Jeśli nie postawicie na najlepszą opiekę psychologiczną, to problemy mogą zacząć się pogłębiać. Właśnie dlatego już teraz wybierzcie się z dziećmi do Kliniki PsychoMedic.pl w Katowicach i zróbcie wszystko, by jak najszybciej rozwiązać te problemy. Pod 32 555 04 04 dowiecie się o dostępności terminów, więc nie ma co czekać.
Miśśka

Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: Miśśka »

Jesteśmy w trakcie terapii, a właściwie bardziej mój nastoletni syn. Zapisałam go na wizytę do psychiatry w Poradni Harmonia Luxmed. Jego zachowanie zaczęło mnie bardzo niepokoić. Początkowo myślałam, że ten smutek i apatia wynika z tej całej sytuacji ze zdalnym nauczaniem. Było coraz gorzej. Ostatnimi czasy w ogóle nie chciał się podnieść z łóżka. Psycholog powiedziała, że bardzo dobrze, że zareagowałam.
ODPOWIEDZ