psycholog dla dziecka

Polecamy najlepszych lekarzy, dyskutujemy o leczeniu, chorobach, przychodniach i szpitalach.
Awatar użytkownika
kinga_80
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2023, 0:45

psycholog dla dziecka

Post autor: kinga_80 »

Witajcie kochani!
Mam 8-letniego syna, który ostatnio zaczął mieć problemy w szkole. Nie chce się uczyć, jest niespokojny i często się złości. Nie wiem, co robić, więc postanowiłam poszukać pomocy. Szukałam w internecie i znalazłam informacje o psychologu dziecięcym w Łodzi. Czy ktoś z Was miał do czynienia z takim specjalistą? Czy możecie polecić mi kogoś dobrego?
Bardzo bym prosiła o jakieś wskazówki. Jestem zdesperowana i chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc mojemu dziecku.
Dziękuję za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
serowa
Posty: 197
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:00

Re: psycholog dla dziecka

Post autor: serowa »

To bardzo istotne, aby rozsądnie wybrać psychologa dla naszych dzieci. Jesli jesteście z Warszawy bądź okolic, to sprawdźcie ofertę przygotowaną przez https://centrum-terapii.pl/ Nigdzie indziej nie otrzymacie tak kompleksowej pomocy, jak właśnie tutaj.
pieczonkaaa

Re: psycholog dla dziecka

Post autor: pieczonkaaa »

Terapia jest niezwykle istotna dla rozwoju osobistego i poznawczego. W ramach procesu terapeutycznego, testy takie jak test uwagi i spostrzegawczości mogą być używane do oceny różnych funkcji umysłowych i wsparcia klientów w osiągnięciu ich celów.
bangbangtrafionaa

Re: psycholog dla dziecka

Post autor: bangbangtrafionaa »

Psychologia nie mówi nam wszystkiego, a czasem okazuje się, że już dawno nazwała naszą przypadłość. Tu https://odroerir.com/was-ist-ein-odipus ... ehandlung/ opisano na przykład kompleks Edypa, który często męczy mężczyzn, a przecież można to z powodzeniem leczyć.
Gość

Re: psycholog dla dziecka

Post autor: Gość »

Najlepiej skonsultować się z doświadczonym psychologiem dziecięcym, który specjalizuje się w rozwoju emocjonalnym i psychologicznym dzieci oraz nastolatków. Bezpośredni kontakt do specjalistów z całej Polski można uzyskać na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/
ODPOWIEDZ