Masaże Warszawa

Polecamy najlepszych lekarzy, dyskutujemy o leczeniu, chorobach, przychodniach i szpitalach.
Awatar użytkownika
Emilia_72
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 16:41

Masaże Warszawa

Post autor: Emilia_72 »

Witajcie. Czy ktoś z was był może kiedyś w Akademii Ruchu w Warszawie? Interesują mnie wasze opinie na temat tego gabinetu. Planuję zapisać się na masaż, a zależy mi na dostaniu się w ręce specjalisty.
Awatar użytkownika
sylwia-71
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:36

Re: Masaże Warszawa

Post autor: sylwia-71 »

Tak naprawdę jest wiele miejsc, gdzie możesz zapisać się na masaż leczniczy w Warszawie. Mimo wszystko ja sądzę, że Akademia Ruchu będzie najlepszym wyborem z tego względu, że przyjmują tam prawdziwi specjaliści, którzy każdego pacjenta potrafią postawić na nogi.
piła

Re: Masaże Warszawa

Post autor: piła »

Ostatnio stwierdziłam, że muszę wybrać się na jakiś profesjonalny masaż. Moje ciało jest już tak obolałe przez to wieczne siedzenie na komputerze, że już nie wyrabiam. Znalazłam takie miejsce https://bunkierspa.pl/ i nie wiem czy warto się do niego udać. Znacie się na tego typu usługach?
nonamiś

Re: Masaże Warszawa

Post autor: nonamiś »

W sumie to ja na masaż wrocław bym się wybrała. Wiem, że Masajka ma fajne terminy, niedawno mieli promocje urodzinowe, to jeszcze coś może mi się uda tam załatwić. Ogólnie wiem, że to największy salon w Kamieńcu Wrocławskim, dlatego myślę, że dobrze mnie obsłużą, w domu, na miejscu ;) .
masażystka78

Re: Masaże Warszawa

Post autor: masażystka78 »

U mnie króluje fotel relaksacyjny z masażem. Wiadoma sytuacja na świecie zmusiła mnie do szybkiego zakupu, ale zupełnie nie żałuje! Fajnie wspiera terapię bólu odcinka lędźwiowego i pozwala się zrelaksować po ciężkim dniu. Korzystają z niego również moi dziadkowie i juniorzy!
ODPOWIEDZ