Gdzie założyć implanty zębowe w Warszawie?

Polecamy najlepszych lekarzy, dyskutujemy o leczeniu, chorobach, przychodniach i szpitalach.
Awatar użytkownika
otton
Posty: 25
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:07

Gdzie założyć implanty zębowe w Warszawie?

Post autor: otton »

Z powodu braków w uzębieniu chciałbym założyć implanty zębowe. Zależy mi na tym, żeby zrobić to w gabinecie o najwyższych standardach, w którym dbają o dobro pacjenta. Znacie może takie gabinety w Warszawie?
Awatar użytkownika
delia_71
Posty: 49
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:04

Re: Gdzie założyć implanty zębowe w Warszawie?

Post autor: delia_71 »

Jeśli chcesz założyć implanty zębowe w gabinecie o najwyższych standardach, to jak najbardziej polecam http://prodentika.com.pl/. To świetne miejsce, w którym panuje doskonała atmosfera, sprzęt jest najwyższej klasy, a umiejętności lekarza wysokie.
Awatar użytkownika
Dyter_76
Posty: 21
Rejestracja: 10 wrz 2019, 6:57

Re: Gdzie założyć implanty zębowe w Warszawie?

Post autor: Dyter_76 »

Zakładałem implanty właśnie w gabinecie stomatologicznym prodentika i naprawdę polecam. Cały zabieg był bezbolesny, a personel bardzo życzliwy dla pacjenta.
Awatar użytkownika
otton
Posty: 25
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:07

Re: Gdzie założyć implanty zębowe w Warszawie?

Post autor: otton »

Dzięki za polecenie! Już wiem gdzie umówię się na wizytę.
Awatar użytkownika
Samerba
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:29

Re: Gdzie założyć implanty zębowe w Warszawie?

Post autor: Samerba »

Na pewno rewelacyjnie zrobią implanty w Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Mnie tą klinikę poleciła koleżanka. I jestem bardzo zadowolona z leczenia u nich. Mają bardzo nowoczesny sprzęt ,przepiękne wnętrza, które pozwalają się zrelaksować.I przede wszystkim bardzo mili lekarze, leczący zgodnie z najnowocześniejszymi trendami.
Awatar użytkownika
Jamix
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:38

Re: Gdzie założyć implanty zębowe w Warszawie?

Post autor: Jamix »

A ja potrzebuje zrobic zdjęcie... Ktoś cos?
Awatar użytkownika
Samerba
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:29

Re: Gdzie założyć implanty zębowe w Warszawie?

Post autor: Samerba »

Możesz w Diagdent w Warszawie ja tam robiłam prześwietlenie zębów, w dzielnicy Włochy. ale mają tez inne placówki w stolicy. Szybko wszystko załatwisz, ze zdjęciem do 40 minut.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 36
Rejestracja: 12 gru 2019, 14:20

Re: Gdzie założyć implanty zębowe w Warszawie?

Post autor: penny »

Mój tato robił implanty zębowe w https://dentistica.pl/. Co mogę powiedzieć, jest zadowolony z efektu i z przebiegu samego zabiegu, więc chyba warto tam się wybrać ;)
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Gdzie założyć implanty zębowe w Warszawie?

Post autor: malena »

Jeśli możesz podjechać to Luxdentica w Krakowie ma bardzo dobre opinie. Dysponują doświadczoną kadrą, nowoczesnym zapleczem technicznym. Oferują najskuteczniejsze metody leczenia, dzięki którym można wykonać nawet implanty całej szczęki w jeden dzień. Popatrz https://implantkrakow.pl/all_on_68 - to możliwe. Możesz umówić się na bezpłatne konsultacje, także warto skorzystać.
ODPOWIEDZ