Dobry psychiatra z Łodzi

Polecamy najlepszych lekarzy, dyskutujemy o leczeniu, chorobach, przychodniach i szpitalach.
Awatar użytkownika
Ryksa-94
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2019, 23:49

Dobry psychiatra z Łodzi

Post autor: Ryksa-94 »

Witajcie. Liczę, że ktoś z was poleci mi zaufanego psychiatrę, który przyjmuje w Łodzi. Mój poprzedni lekarz zakończył działalność, a ja muszę stale być pod opieką.
Awatar użytkownika
Anatol99
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2019, 18:32

Re: Dobry psychiatra z Łodzi

Post autor: Anatol99 »

Może https://poradniasalomon.com.pl/? Chodziłem do nich na terapię indywidualną i nie spotkałem dotąd lepszych terapeutów. Są życzliwi, wyrozumiali i zaangażowani w leczenie.
Awatar użytkownika
Beata86
Posty: 47
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:16

Re: Dobry psychiatra z Łodzi

Post autor: Beata86 »

Niestety nie jestem z Łodzi i z tych okolic nie mam kogo ci polecić, ale teraz i tak jest to bardzo utrudnione przez pandemię żeby dostać się do specjalisty więc dobrym rozwiązaniem będzie konsultacja online. Ja mogę ci polecić klinikę Psychomedic online. Korzystałam z wideo konsultacji u nich i jestem bardzo zadowolona, bardzo mi pomogli i myślę, że tobie też pomogą.
Elżbieta

Re: Dobry psychiatra z Łodzi

Post autor: Elżbieta »

Zgadzam się w 100%. Akurat jeśli chodzi o Łódź, to Klinika PsychoMedic.pl jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Tam możecie liczyć na wsparcie psychologów, którzy najlepiej będą w stanie wspomóc Was w trudach walki z codziennością. Na stronei https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ macie do nich kontakt, więc już teraz umówcie się na wizyte. Myślę, że to może być dla Was niesamowitym wsparciem, sami się o tym przekonajcie.
ODPOWIEDZ