Dezynfekcja w przychodni

Polecamy najlepszych lekarzy, dyskutujemy o leczeniu, chorobach, przychodniach i szpitalach.
Hildgabęnt462

Dezynfekcja w przychodni

Post autor: Hildgabęnt462 »

Czy u lekarza jest dostęp do płynu do dezynfekcji https://www.hendi.pl/plyn-do-dezynfekcj ... kod-237199 przed wejściem do gabinetu czy w przychodni?
gałgan

Re: Dezynfekcja w przychodni

Post autor: gałgan »

ja polecalabym tez zamowic sobie porzadne srodki do dezynfekcji a nie te oparte na alkoholu. ja znalazlam super preparaty na https://anti-covid19.com/dezynfekcja-powierzchni/ i sprawdzaja sie swietnie, bo ich uzytkowanie jest nieuciazliwe przez to, ze nie zawieraja alkoholu i nie smierdza :)
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Dezynfekcja w przychodni

Post autor: Daria »

A czy słyszeliście o takim środku jak EpidAIR? Z tego, co się orientuję, to może być on również wykorzystywany w przychodniach. Dezynfekcja z jego użyciem wykonywana jet techniką zamgławiania - w ten sposób z powierzchni zostają usunięte wirusy, bakterie i grzyby. Zdezynfekowane powierzchnie od razu są suche, nie trzeba ich dodatkowo wycierać itp. Środek można zamówić na przykład na stronie https://epidair.com/. Pozwala on na bardzo szybkie zdezynfekowanie nawet większych powierzchni.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Dezynfekcja w przychodni

Post autor: Kasiak77 »

Rzeczywiście ozonowanie jest doskonałym sposobem na pozbycie się bakterii, wirusów i grzybów. Dezynfekcja ozonem jest 50 razy silniejsza od popularnie używanych środków z chlorem. Dodatkowo ozon dostaje się do wszelkich zakamarków i działa w miejscach gdzie inne metody nie dają rady. Jeśli interesuje Was taki sposób odkażania pomieszczeń, to polecam https://ozonosfera.pl/ozonowanie-wroclaw/.
ODPOWIEDZ