Alkoholizm

Polecamy najlepszych lekarzy, dyskutujemy o leczeniu, chorobach, przychodniach i szpitalach.
Błażej

Alkoholizm

Post autor: Błażej »

Witam. Czy możecie polecić sprawdzoną metodę leczenia alkoholizmu? Tylko nie terapia, bo z tego już mój znajomy korzystał. Coraz bardziej się o niego martwię. Nie chce żeby przez picie zniszczył sobie życie. Jego dziewczyna myśli nad tym aby go zostawić.
miśka54

Re: Alkoholizm

Post autor: miśka54 »

Postaraj się najpierw szczerze z nim porozmawiać i wyjaśnij mu, że poprzez nałogowe picie, może popsuć sobie życie. Do takiej rozmowy naprawdę warto się przygotować. Warto abyś też wytłumaczył znajomemu, że może liczyć na Twoje wsparcie. Wydaję mi się, że jedną z najskuteczniejszych metod leczenia alkoholizmu jest zaszycie alkoholowe. Tutaj znajdziesz wiele przydatnych informacji na ten temat https://esperalgdansk.com/esperal-tczew ... d-gdanski/. Zabieg ten przeprowadza się w Polsce od wielu lat.
Błaszcz

Re: Alkoholizm

Post autor: Błaszcz »

Błażej pisze: ↑02 lip 2021, 21:21 Witam. Czy możecie polecić sprawdzoną metodę leczenia alkoholizmu? Tylko nie terapia, bo z tego już mój znajomy korzystał. Coraz bardziej się o niego martwię. Nie chce żeby przez picie zniszczył sobie życie. Jego dziewczyna myśli nad tym aby go zostawić.
Najlepiej szukać pomocy w specjalistycznej klinice. W Warszawie mojemu szwagrowi pomogła wyjść z alkoholizmu kadra z Medycznego Detoxu.
kupczyś

Re: Alkoholizm

Post autor: kupczyś »

Bez pomocy specjalistów uważam, że się nie obędzie. Lepiej od razu zgłosić się do lekarzy, którzy ocenią stan pacjenta i zaproponują odpowiednie leczenie. Szkoda marnować czas na rozmyślanie nad wyborem metody. Moim zdaniem warto zapisać Twojego znajomego na detoks alkoholowy w Tomaszowie Mazowieckim. Odtrucie alkoholowe sprawia, że nawet po długim ciągu alkoholowym pacjent może poczuć się znacznie lepiej. Jest on niezbędny dla osób, które przez długi czas nadużywały alkoholu.
muś

Re: Alkoholizm

Post autor: muś »

Porozmawiaj szczerze z Twoim znajomym i wyjaśnij mu z jak poważnym problemem musi się zmierzyć. Skoro partnerka decyduje się już na tak odważne kroki warto mu przedstawić jak wiele ma do stracenia. Wiem, że może mu pomóc na pewno wszywka alkoholowa. To taki rodzaj terapii awersyjnej, która ma wywołać niechęć u nałogowca do picia. A jeżeli po zabiegu spróbuje znó alkoholu to pojawią się objawy mocnego zatrucia organizmu. Ta metoda daje w kość, ale jest skuteczna. Więcej info jest na stronie https://esperalszczecin.com/
ODPOWIEDZ