ulubione perfumy

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
Tyria
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2022, 7:35

ulubione perfumy

Post autor: Tyria »

Hej wszystkim, kupujecie może oryginalne perfumy czy raczej wyłącznie jakieś wody toaletowe i tym podobne? Ja uważam, że lepiej jest wydać nieco więcej właśnie na oryginalne zapachy i po prostu mieć produkt na znacznie dłuższy czas. Moja ulubiona marka to na przykład Bohoboco, a wasza? Może podzielicie się waszymi faworytami? Chętnie poznam inne propozycje :)
mario38

Re: ulubione perfumy

Post autor: mario38 »

Ze względu na trwałość zapachu zawsze sięgam po markowe perfumy i wody toaletowe. Moja ulubiona kompozycja to zdecydowanie Paco Rabanne 1 Million. Aromat jest intensywny lecz nie przytłaczający, ponieważ mocne nuty orientalne zostały fajnie przełamane akcentami mięty i owoców cytrusowych. Perfum tych nigdy nie widziałem w drogeriach typu sieciówki , są natomiast łatwo dostępne online, znajdują się np. w stałej ofercie https://perfumy.pl/product-pol-1562-Pac ... 00-ml.html . Wziąwszy pod uwagę jakość nie kosztują szczególnie dużo. Da się zresztą zamówić tester w cenie 200 zł.
ODPOWIEDZ