Suplementy diety - oleje

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
inga_72
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2020, 9:33

Suplementy diety - oleje

Post autor: inga_72 »

Cześć, czy ktoś z was używa ekstraktów olejowych jako suplementów diety? Sprawdzają się u was? Gdzie je kupujecie?
Awatar użytkownika
Leontyna_82
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2020, 12:21

Re: Suplementy diety - oleje

Post autor: Leontyna_82 »

Ja używam takiej suplementacji od dłuższego czasu i moim zdaniem to świetne rozwiązanie. Ekstrakty kupuję na proaktiv.pl. Mają dobre ceny i najlepszej jakości produkty. Testowałam też inne sklepy, ale Pro Aktiv zdecydowanie wygrywa :)
Awatar użytkownika
CichoSza
Posty: 90
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:34

Re: Suplementy diety - oleje

Post autor: CichoSza »

Rozmaite oleje świetnie wpływają na organizm. Ja np biorę olejk z wiesiołka. Oczywiście nie piję takiego w płynie tylko kupiłam oeparol - to olej z kapsułkach. Wiesiołek super działa na włosy, skórę i paznokcie. Ja po jakimś miesiącu zauwazyłam meeega poprawę kondycji pazurków. Włosy też stały się zdrowsze i bardziej lśniące. I to bez stosowania żadnych specjalnych szamponów i odżywek.
Awatar użytkownika
waxa
Posty: 140
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:03

Re: Suplementy diety - oleje

Post autor: waxa »

Dokładnie, zgadzam się z tym że oleje wpływają bardzo pozytywnie na nasz organizm. Dostępna na rynku obecnie jest ich cała gama. Każdy ma inne właściwości, więc warto sobie poczytać w tym temacie. Ja na tej stronie https://antyschematy.pl/2020/02/19/ktor ... cji-skory/ znalazłam informacje właśnie o olejach, które okazały się bardzo przydatne. Zaczęłam stosować oleje, o których wcześniej nie wiedziałam. To znaczy wiedziałam że są, jednak nie wiedziałam jakie mają zastosowanie.
ODPOWIEDZ