Sukienki na wiosnę i lato

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
Weneca
Posty: 56
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:59

Sukienki na wiosnę i lato

Post autor: Weneca »

Jakie kolory sukienek będą modne w tym sezonie? W sklepach odzieżowych jest tak duży asortyment, że trudno zdecydować się na coś konkretnego. Może najlepiej kupić dwie albo trzy sukienki na różne okazje? Ważna jest też figura, jaką się posiada. Akurat je nie mam z tym problemu, więc mogę nosić różne fasony. Ważne jest jednak jaki jest modny tej wiosny i jaki będzie latem. Może wiecie coś na ten temat?
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Re: Sukienki na wiosnę i lato

Post autor: Karmen »

W tym sezonie będzie obowiązywać absolutna swoboda, jeśli chodzi o kolory, a kroje jak najluźniejsze i swobodne. Pamiętam, jak byłam małą dziewczynką i dosiałam takie sukienki o kroju pensjonarskiego fartuszka. One będą właśnie hitem sezonu. Albo na przykład zbliżone wyglądem do męskich koszul tylko przedłużone prawie że do kolan, albo i bardziej. No i nie można też zapomnieć o falbanach i koronkach.
Awatar użytkownika
kalusia
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:29

Re: Sukienki na wiosnę i lato

Post autor: kalusia »

Wiosna to idealny moment, aby odświeżyć własną garderobę. W damskiej szafie nie może oczywiście zabraknąć sukienek, które sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. Obecnie są modne kolorowe i stonowane, maxi i mini, zdobione efektownymi wzorami i gładkie . Praktycznie każda kobieta posiada w swojej garderobie kwieciste wzorzyste sukienki – są to idealne propozycje na sezon wiosenno-letni. Różnorodność propozycji sprawia, że każda kobieta, bez względu na wiek i figurę, bez problemu znajdzie optymalne rozwiązanie i stworzy indywidualny styl.
Awatar użytkownika
remcia
Posty: 23
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:18

Re: Sukienki na wiosnę i lato

Post autor: remcia »

Często mam problem z zakupami i dobraniem odpowiedniego rozmiaru – ze względu na spory wybór i rożna rozmiarówkę. Także ja zdecydowanie wolę zamawiać sukienkę w sklepach online ze względu na to że zawsze coś znajdę! Ostatnio widziałam ładne sukienki z falbankami, w rózne wzory, kolory idealne na wiosnę czy też lato, sami zobaczcie tutaj https://www.cocomoda.pl/sukienki-z-falbanami . Ja uważam że wybór mają świetny i w każdym rozmiarze, Ja bardzo jestem zadowolona z zakupów u nich! Myślę ża każda z Was znajdzie dla siebie super sukienke.
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Sukienki na wiosnę i lato

Post autor: mimbla »

Ja się nie poruszam w tej branży. Nic wartościowego tu nie doradzę.
Skoro masz złamane serce, to znaczy, że się starałaś.
Awatar użytkownika
meliska
Posty: 94
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:37

Re: Sukienki na wiosnę i lato

Post autor: meliska »

a zobaczcie sobie na https://mybaze.com/pl/marketplace-wyprzedaze - ja sobie zamowilam kilka sukienek wlasnie tam na wyprzedazy :) Szybko dotarly, bo przesylka juz po 3 dniach byla u mnie :D
Awatar użytkownika
Werka01
Posty: 163
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:13

Re: Sukienki na wiosnę i lato

Post autor: Werka01 »

W lato i na wiosnę na pewno warto wybierać mniej obcisłe, przewiewne sukienki. Zarówno te codzienne jak i na wazniejsze wyjścia możecie znaleźć w Dstreet. Jest tam duży wybór hiszpanek, jasnych sukienek czy takich, które świetnie sprawdzą się na chrzcinach czy weselu. Warto sobie przejrzeć ofertę, bo na pewno coś Wam się spodoba.

spłuczka cersanit wymiana uszczelki
:)
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 37
Rejestracja: 01 lip 2019, 20:03

Re: Sukienki na wiosnę i lato

Post autor: Marysia_89 »

Ja w tym sezonie stawiam na stonowane kolory, tj jeans, biel, czerń, beż :)
Fajne sukienki i spódnice udało mi się kupić na wassyl.pl (source.
Sprawdź sobie - fajne rzeczy w dobrych cenach można dorwać :)
Awatar użytkownika
BasiaNi
Posty: 55
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:40

Re: Sukienki na wiosnę i lato

Post autor: BasiaNi »

Też mi się podobają sukienki w takich stonowanych kolorach. Tylko w ich przypadku należy umiejętnie dobierać dodatki i pozostałe elementy garderoby. W tym celu przydatne okaże się koło barw i podstawowe wskazówki, na temat łączenia kolorów, które zostały tutaj zebrane.
Awatar użytkownika
Doma
Posty: 90
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:20

Re: Sukienki na wiosnę i lato

Post autor: Doma »

Ja uwielbiam długie, zwiewne sukienki. W sezonie letnim można je założyć do sandałków, spiąć włosy w koka i stylizacja gotowa :) W sierpniu mam urodziny przyjaciółki, dlatego mój wybór był szybki i zdecydowany - długa suknia luna. Obie uwielbiamy takie pastelowe kolory, dlatego myślę, że wpiszę się w klimat wesela
ODPOWIEDZ