Sucha skora - balsam

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Annka

Sucha skora - balsam

Post autor: Annka »

Cześć kobietki. Mam do Was pytanie, jako, moja skora nie wygląda zbyt dobrze po leci i wprowadziłam akcję regenerację skóry , a mam wrażenie, że przez to lato i opalenie moja skóra naprawdę mocno się wysuszyła (zdaję sobie sprawę ze swoich zaniedbań w pielęgnacji w tym czasie), dlatego szukam ratunki. Powiedzcie, jaki balsam nawilżający do ciała Waszym zdaniem jest najlepszy? Macie jakie sprawdzone balsamy, kosmetyki, które pomogą odzyskać skórze zdrowy, promienny wygląd?
Mirandda

Re: Sucha skora - balsam

Post autor: Mirandda »

Moim zdaniem, to nie jest tylko kwestia balsamu. Powinnaś całościowo zadbać o skórę ciała. Ja bym zaczęła od pilingu, dobrego żelu pod prysznic i dopiero potem odpowiedni, nawilżający balsam. Na pewno świetny efekt przyniesie stosowanie kosmetyków SPA Ceylon z serii dziewiczy kokos - https://spa-ceylon.pl/pl/c/Dziewiczy-kokos/40. Znajdziesz tam wszystko co pielęgnacji suchej skory jest potrzebne, także do pielęgancji skóry twarzy i włosów. Ja bardzo lubię tę serię - za wspaniały zapach i świetne właściwości odżywcze i nawilżające.
ODPOWIEDZ