puszące sie włosy co robić?

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
sęporta

puszące sie włosy co robić?

Post autor: sęporta »

Macie jakieś porady co zrobić żeby je jakoś ogarnąć? Marzą mi się gładkie, nie puszące się włosy, nie chcę ich ciągle prostować, po keratynowym prostowaniu jest jeszcze gorzej. Czym mogłabym je układać żeby trochę lepiej się układały, zastanawiałam się nad kupieniem loko-suszarki, polecacie jakieś?
noćma

Re: puszące sie włosy co robić?

Post autor: noćma »

Też mam podobny problem, kupiłam sobie lokosuszarkę Babyliss hydro fusion. Coś genialnego, od razu jest efekt na włosach, stały sie bardziej gładkie, lśniące, przestałam mieć siano na głowie lubię jej uzywać o układania włosów bo jest to bardzo proste i jednocześnie daje super efekty
mońka3

Re: puszące sie włosy co robić?

Post autor: mońka3 »

Ja to już mam dosyć swoich puszących się włosów. Żeby je jakoś doprowadzić do kultury to ile czasu schodzi. Dlatego jak się dowiedziałam, że w salonie Grzegorz Duży w Warszawie w szerokiej ofercie mają też keratynowe prostowanie, to koniecznie muszę się zapisać. Moja znajoma tam robiła, to aż lśnią teraz te włosy, normalnie odmieniona. A jaka zadowolona.
Hoffstę86

Re: puszące sie włosy co robić?

Post autor: Hoffstę86 »

Zajrzyj tutaj https://kontigo.com.pl/naturalne/wlosy/ ... losow.html i sprawdź naturalne mgiełki do włosów, mogą pomóc. A bezpieczny naturalny skład to tylko na plus do pielęgnacji włosów. Ja kupuję najczęściej spray do włosów utrwalający Eco, Naturtint w bardzo dobrej cenie
sęporta

Re: puszące sie włosy co robić?

Post autor: sęporta »

noćma pisze: ↑05 mar 2021, 12:43 Też mam podobny problem, kupiłam sobie lokosuszarkę Babyliss hydro fusion. Coś genialnego, od razu jest efekt na włosach, stały sie bardziej gładkie, lśniące, przestałam mieć siano na głowie lubię jej uzywać o układania włosów bo jest to bardzo proste i jednocześnie daje super efekty
dzięki za podpowiedź, też sobe kupilam lokosuszarkę, mam ją od niedawna, szybko nauczylam się obsługi tego urządzonka, teraz układanie włosów zajmuje mi dużo mniej czasu, a pewno będę teraz często jej używać do codziennej stylizacji i nie mam puchu na głowie
juźka

Re: puszące sie włosy co robić?

Post autor: juźka »

Mi generalnie na puszące się włosy najlepiej sprawdzają się preparaty które koją i nawilżają włosy. Próbowałaś jakis olejków? U mnie mega fajnie sprawdzają się olejki konopne i to w sumie nie tylko takie czyste do olejowania, ale też kosmetyki z ich zawartością. Jeśli chodzi o kosmetyki to tutaj są całkiem fajne - https://www.konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 możesz sobie wypróbować :)
ODPOWIEDZ