Perfumeria internetowa - odpowiedniki perfum

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
madeleine
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:50
Kontakt:

Perfumeria internetowa - odpowiedniki perfum

Post autor: madeleine »

Internetowa perfumeria Madeleine oferuje Państwu ponad 250 odpowiedników perfum markowych. :)

Szeroka gama zapachowa sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Do wyboru 4 pojemności zamienników w niskich cenach:

10 ml - 8,99 zł

35 ml - 16,99 zł

53 ml - 24,99 zł

105 ml - 38,99 zł

Możliwość wysyłki za pobraniem, a także za granicę.

Dla zamówień powyżej 249 zł - DARMOWA DOSTAWA :!:

Serdecznie zapraszam do naszego sklepu www.e-madeleine.pl
Awatar użytkownika
Emulka
Posty: 84
Rejestracja: 13 cze 2019, 22:50

Re: Perfumeria internetowa - odpowiedniki perfum

Post autor: Emulka »

Tu kupiłam bardzo ładne perfumy dla siebie https://www.prouve.com/category-dlaniej Mają duży wybór zapachów ,zapachy są bardzo trwałe a cena nie jest wysoka. Dla siebie wybrałam nr #33 ,róza to moj ulubiony zapach. Ten sie utrzymuje na skórze bardzo długo.
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Re: Perfumeria internetowa - odpowiedniki perfum

Post autor: nat »

Nie mam nic do zamienników perfum, tak naprawdę zapachy męskie https://www.perfumesco.pl/perfumy-meskie , te wiecie, tradycyjne, można zdecydowanie podrobić i będą równie trwałe, ale z zapachami damskimi niestety nie jest tak prosto. Dlatego już wolałabym wybierać markowe produkty. Wiecie, są lepsze i też aż tyle nie kosztują.
Awatar użytkownika
Freja
Posty: 42
Rejestracja: 05 mar 2020, 21:54

Re: Perfumeria internetowa - odpowiedniki perfum

Post autor: Freja »

Jakoś nie mam przekonania do zamienników. Poza tym...wiecie, że markowe perfumy też można kupić stosunkowo niedrogo? Ja np. nabyłam bardzo lubiane przez mojego partnera Dior Sauvage Parfum z dużym rabatem , bo oferowane w formie testera. Pojemność 100 ml wystarcza na długo, ponieważ trwałość zapachu jest niesamowita. Teraz zamierzam zamówić jakieś dla siebie, być może też wykreowane przez Dior albo Hugo Boss .
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Perfumeria internetowa - odpowiedniki perfum

Post autor: Daria »

Jeśli kogoś z Was interesują lane perfumy francuskie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego francuskieperfumy.pl/perfumy-damskie-francuskie-lane, w którym znajdziecie naprawdę spory wybór takich zapachów i to po całkiem niewygórowanych cenach ;)
martuś6

Re: Perfumeria internetowa - odpowiedniki perfum

Post autor: martuś6 »

Freja pisze: ↑11 sie 2020, 20:32 Jakoś nie mam przekonania do zamienników. Poza tym...wiecie, że markowe perfumy też można kupić stosunkowo niedrogo? Ja np. nabyłam bardzo lubiane przez mojego partnera Dior Sauvage Parfum z dużym rabatem , bo oferowane w formie testera. Pojemność 100 ml wystarcza na długo, ponieważ trwałość zapachu jest niesamowita. Teraz zamierzam zamówić jakieś dla siebie, być może też wykreowane przez Dior albo Hugo Boss .
Zgadzam się bo też raczej nie mam przekonania do zamienników, raz wąchałam jakieś podobne i jednak to nie było to :/ ostatnio nawet trafiłam na wpis jak kupić perfumy damskie do 100 zł więc jest dość sporo rozwiązań i nie trzeba wcale kupować jakiegoś zapachu pod tytułem escalada zamiast escada :)
bąbuś

Re: Perfumeria internetowa - odpowiedniki perfum

Post autor: bąbuś »

Jeśli oczekujesz nowych perfum, zapoznaj się z szeroką gamą zapachów w ofercie specjalnej najgorętszych marek, w tym Givenchy, Chloe, DKNY na stronie https://www.markowaperfumeria.pl. Oprócz tego perfumeria ma tanią i bardzo szybką dostawę za pomocą firmy kurierskiej na podamy adres. Bardzo bezproblemowa nawigacja w sklepie ułatwia kupowanie. Artykuły posiadają wyczerpujące opisy i opinie klientów.
ODPOWIEDZ