Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
sabina_76
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2019, 17:56

Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: sabina_76 »

Cześć! Z jakieś 2 miesiące wyjeżdżam na urlop w ciepłe strony i chcę zadbać o swoje owłosienie – a właściwie się go pozbyć. Zależy mi na epilacji, czyli stałym pozbyciu się włosków. Jakie rodzaje depilacji polecacie, żeby uzyskać taki efekt?
Awatar użytkownika
Nira-92
Posty: 29
Rejestracja: 24 mar 2019, 18:26

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: Nira-92 »

Hmm… Byłam na zabiegu epilacji laserem diodowym i to dało naprawdę dobry efekt. Tylko jednak potrzeba kilku zabiegów, żeby zupełnie pozbyć się włosków.
Awatar użytkownika
sabina_76
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2019, 17:56

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: sabina_76 »

Właśnie zastanawiam się czy by nie pójść na taki zabieg do Salonu Alicja. Myślicie, że warto?
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 1:56

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: Dąbrówka »

Jeśli chodzi o zabieg i salon Alicja to bardzo polecam. Mają tam nowoczesny sprzęt i obsługę na najwyższym poziomie. Na pewno nie pożałujesz.

tusz hp 655
Awatar użytkownika
bibik
Posty: 86
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:58

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: bibik »

ja jestem zdania, ze jak depilacja, to tylko laserowa, efekty sa super, bardzo skuteczna metoda depilacji, bezpieczna, ja sama robilam w Katowicach w Dermed i rewelacja, latem to juz w ogole taka wygoda, nie wyobrazam sobie inaczej
Awatar użytkownika
BasiaNi
Posty: 55
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:40

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: BasiaNi »

A możecie mniej więcej określić, jaki jest koszt takiego zabiegu? I ile sesji trzeba wykonać, żeby przyniósł efekt?
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: Kellys »

Dobrze by było odpocząć sobie na wakacjach od wszystkiego, także i od depilacje. Dobrze, że myślisz o takich rzeczach. Tu myślę, że bardzo dobrym rozwiązaniem będzie depilacja woskiem, ma bardzo trwałe efekty. Wybierz sobie najbardziej interesujące Cię miejsca i postaw na ten rodzaj depilacji. W https://www.bodybar.com.pl/ proponują nawet kilka jej rodzajów, różnych wosków, także i takie bezbolesne.
Awatar użytkownika
Dariaa
Posty: 54
Rejestracja: 25 wrz 2019, 7:17

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: Dariaa »

Podbijam temat. Ktoś ma w domku i używa? Jestem po 10 zabiegach w salonie, efekty były fajne póki sie jeździło co miesiąc na depilacje a teraz po roku dosłownie wszystko odrosło. Zastanawiam sie nad braunem 5009 i philipsem lumea a moze jest cos jeszcze godnego uwagi ?

Chodziłam do salonu na laser ipl, jednak tak się zastanawiam czy nie lepiej wybrać się na depilację za pomoca lasera light sheer. Czy ktos moze byl na light sheer?
https://www.kierunekkosmetyki.pl/artyku ... ystac.html

wojna 30 letnia mapa
Awatar użytkownika
Pieczonka
Posty: 80
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:43

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: Pieczonka »

Ja kiedyś korzystałam z wosków, ale to było dośc uciązliwie. Nie mówiąc już o maszynce... W każdym razie teraz jestem po depilacji laserowej i to polecam każdej kobietce! Dobrze jest poczytać też o wystawianiu się na słońce jak ktoś planuje zabieg latem https://klinikamiracki.pl/kiedy-mozna-o ... laserowej/ :) bo to wszystko ma wpływ na nasze zdrowie i efekty
Awatar użytkownika
oczko
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2019, 23:30

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: oczko »

Mam dosyć niski próg wytrzymałości na ból, dlatego w moim przypadku jednak w grę wchodzi wyłacznie laser. Ten epil https://www.naturamed.pl/lasery-medyczn ... -epil-4-2/ usuwa owłosienie na ciemnej i jasnej skórze i co ważne jest bardzo skuteczny. Nie ma konieczności wykonywania kilku serii - u mnie wystarczyło 5. Laser jest tez delikatny dla skóry, nie szarpie jej i nie niszczy naskórka
boćka

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: boćka »

Pieczonka pisze: ↑27 maja 2020, 12:37 Ja kiedyś korzystałam z wosków, ale to było dośc uciązliwie. Nie mówiąc już o maszynce... W każdym razie teraz jestem po depilacji laserowej i to polecam każdej kobietce!
Dokładnie tak, jestem tego samego zdania. Bezbolesne jest usuwanie owłosienia laserem kraków i skuteczne. Wszystkim kobietkom polecam, bo warto.
Kaśka44

Re: Jaki rodzaj depilacji polecacie?

Post autor: Kaśka44 »

Ja osobiście preferuję wykonywanie depilacji z pomocą wosków, które z reszta zawsze sobie na zapas zamawiam w aptecę Gemini https://www.aptekagemini.pl/kategoria/k ... acja/woski gdzie mogę liczyć na naprawdę dobre ceny, szeroki wybór opcji i producentów, ale i sprawną realizację oraz dostawę prosto pod drzwi. Mam nadzieję, że również skorzystacie i jednocześnie skutecznie zadbacie o swój piękny wygląd każdego dnia, bo z nimi to naprawdę może być proste ;)
ODPOWIEDZ