Hybrydy

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Gonia

Hybrydy

Post autor: Gonia »

Robię właśnie porządek w swoim kuferku kosmetycznym z produktami do stylizacji paznokci, bo zdecydowanie część z nich należy już wyrzucić, a może mówiąc konkretniej, wymienić na nowy model. Planuję zamówić kilka nowych kolorów, jescze nie wiem jakie, ale coś co by wpisywało się w jesienny klimat. Oobiecałam sobie, że będzie to góra pięć sztuk, ale chce by były naprawdę dobrej jakości. Macie jakieś sprawdzone lakiery hybrydowe, które możecie polecic.
Mirabel

Re: Hybrydy

Post autor: Mirabel »

Jeśli szukasz naprawdę dobrych jakościowo lakierów hybrydowych, chcesz mieć duży wybór jeśli chodzi o kolorystykę, to koniecznie zajrzyjcie do sklepu internetowego - https://xfem.pl/. To mój ulubiony i sprawdzony sklep jeśli chodzi o tego typu zakupy. Kupwałam tam wielokrotnie i ja i moje przyjciólki. Kupisz tam wszystko co do stylizacji paznokci jest potrzebne. Znajdziesz wręcz ogromny wybór lakierów hybrydowych w dobrej cenie i wysokiej jakości. Poza tym sklep ma w ofercie: cążki, pilnik, radełka, zmywacze, odżywki, oliwki i wiele wiele innych rzeczy do kompleksowej pielęgnacji paznokci.
ODPOWIEDZ