Gdzie kupujecie perfumy?

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
Dobiesława96
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2020, 10:54

Gdzie kupujecie perfumy?

Post autor: Dobiesława96 »

Cześć wszystkim! Macie jakieś swoje sprawdzone sklepy internetowe z oryginalnymi markowymi perfumami? Podzielcie się namiarami, będę wdzięczna :)
Awatar użytkownika
ilia
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2019, 0:28

Re: Gdzie kupujecie perfumy?

Post autor: ilia »

Kiedyś koleżanka poleciła mi kalaaps.pl i właśnie tam robię co jakiś czas zakupy dla siebie i dla męża, bo oboje stawiamy na droższe, ale dużo bardziej wydajne zapachy. Cóż mogę powiedzieć, to zaufany sklep, nie sprzedają marnych podróbek, więc z czystym sumieniem polecam :)
Awatar użytkownika
Freja
Posty: 42
Rejestracja: 05 mar 2020, 21:54

Re: Gdzie kupujecie perfumy?

Post autor: Freja »

Ja się nie ograniczam do jednego sklepu. Mam za to swoje ulubione kompozycje zapachowe. Ich wyłonienie zawdzięczam nie tylko metodzie prób i błędów zakupowych ale i czytaniu blogów tematycznych, takich jak np. Encyklopedia Perfum , opisująca poszczególne produkty. Znalazłam tu rzetelne recenzje a także wiele ciekawych porad.
Awatar użytkownika
Romek76
Posty: 105
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:47

Re: Gdzie kupujecie perfumy?

Post autor: Romek76 »

Zdecydowanie przez internet. To dzisiaj najwygodniejsza i najprzyjemniejsza forma robienia zakupów. Dokładnie tak samo mam z perfumami. Przecież dzisiaj można zakupić hugo boss the scent w https://e-swiatperfum.pl/perfumy-markow ... cent-.html bez żadnych obaw o ich jakość. Miejcie to na uwadze :)
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Gdzie kupujecie perfumy?

Post autor: Daria »

Ja zazwyczaj perfumy kupuje przez internet - nie tylko ze względu na niższe ceny, ale również na dużą dostępność towaru i szeroki asortyment ;) Ostatnio nawet udało mi się zamówić na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/barbie-perfumy perfumy Barbie dla córki :)
ODPOWIEDZ