Biust

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
aśka

Biust

Post autor: aśka »

Poprawiałyście sobie może biust? Zastanawiam się nad zmniejszeniem mojego, bo jest po prosu zbyt duży i nie wiem do kogo iść, macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?
Póki co tylko czytałam teorię:
Zabieg zmniejszania piersi (mammoplastyka) to operacja, podczas której następuje redukcja tkanki tłuszczowej części gruczołu piersiowego oraz usunięcie nadmiaru skóry i tkanki podskórnej. Pozostałą część modeluje się tak, aby pierś stała się jędrniejsza i wyżej usytuowana. W zależności od metody zmniejszenia piersi cięcie i blizna są wkoło otoczki i pionowo od otoczki do bruzdy pod piersią lub tzw. inverted T czyli wokół otoczki, pionowo i w fałdzie.
kaśka m

Re: Biust

Post autor: kaśka m »

Tak, poprawiałam i właśnie zmniejszałam. Ta teoria, która przytoczyłaś to dobry wstęp, w sumie wygląda to podobnie. Moją operację przeprowadził chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju i naprawdę go polecam. Nie zawiedziesz się na nim, on ma ogromne doświadczenie, ma super podejście do pacjentek, możesz go wypytać o wszystko, a on ci rzeczowo odpowie. Zabieg wyszedł super, piersi są o wiele mniejsze, mam teraz taki idealny rozmiar, są uniesione i tak się utrzymują.
kaśka76

Re: Biust

Post autor: kaśka76 »

Biust chcę sobie powiększyć, niedługo już mam termin na operację pod okien doktor Żukowskiej z Łodzi która jest wybitną specjalistką w tego typu operacjach. Jednak wybór chirurga jest tutaj ważny bo efekty mogą być różne a ona ma duże doświadczenie w tych zabiegach.
ODPOWIEDZ