Manicure - lubicie?

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Wareń

Manicure - lubicie?

Post autor: Wareń »

Ej dziewczyny, lubicie robić paznokcie? Ja nie przepadam za samym malowaniem, dlatego manicure hybrydowy to dla mnie zbawienie, robię raz na jakiś czas a nie co 3 dni :) A Wy? Lubicie to? Czy też wybieracie trwalsze rozwiązania?
karmeś

Re: Manicure - lubicie?

Post autor: karmeś »

Nikt jeszcze nie zrobił mi tak dobrze paznokci jak ten krakowski lokal. Ogromny profesjonalizm i przemiła atmosfera. Paznokcie są przepiękne. Polecam całą sobą! O salonie MAGJA dowiedziałam się przypadkiem od koleżanki jednak teraz jestem stałym bywalcem - ja i moje paznokcie. Kraków zdecydowanie zasługuje na takie miejsce!
Mariolą81

Re: Manicure - lubicie?

Post autor: Mariolą81 »

Jak najbardziej jest to wykonalne w domowych warunkach. Trzeba do tego jedynie trochę chęci by zdobyć potrzebne na ten temat informacje :) Wystarczy skorzystanie z wyszukiwarki internetowej by znaleźć cała masę blogów poruszających ten temat. Teraz w zależności od tego jakich efektów oczekujemy, musimy mieć materiały wysokiej jakości. Na ten moment najbardziej popularne są akrylożele Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/akrylozele ... l-gelastic Oferują bardzo szeroką paletę żywych kolorów, będąc przy tym bardzo wytrzymałe. Jak raz skorzystasz to z pewnością nie wrócisz do tradycyjnych rozwiązań.
Awatar użytkownika
olik89899
Posty: 204
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:00

Re: Manicure - lubicie?

Post autor: olik89899 »

Bardzo lubię mieć ładnie zrobiony manicure. Najczęściej zajmuję się tym samodzielnie, więc sporo czytam artykułów na ten temat. Na stronie: https://www.zycie.pl/informacje/artykul ... -ja-zrobic jest świetny artykuł, z którego dowiedziałam się więcej na temat półhybrydy.
ODPOWIEDZ