krem nawilżający

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Ernestyna66
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2021, 4:26

krem nawilżający

Post autor: Ernestyna66 »

Jakie krem nawilżający możecie polecić? Chciałabym żeby nie zostawiał tłustego osadu na skórze i ładnie pachniał. Jaki krem możecie polecić? Sprawdzony i taki z którego naprawdę byłyście zadowolone.
Sabina Piątek

Re: krem nawilżający

Post autor: Sabina Piątek »

Ufam kosmetykom naturalnym jeśli chodzi p pielęgnacje i nawilżanie skóry. Mój ulubiony krem jest na bazie Awokado & Jojoba https://eranatura.pl/produkt/krem-nawil ... nosc=15-ml bo odżywia świetnie, odżywia nawet najwrażliwszą skórę twarzy. Działa wzmacniająco i uelastyczniająco od pierwszego użycia, dodatkowo wyrównując koloryt cery! To było dla mnie bardzo ważne. Pielęgnuje podrażnioną skórę i przyspiesza regenerację naskórka. Nie pozostawia tłustego filmu - idealnie nadaje się nawet pod makijaż. To mój wybór nr 1 jeśli chodzi o krem nawilżający.
Zuśka

Re: krem nawilżający

Post autor: Zuśka »

Najbardziej nawilżający krem jaki znam jest firmy Orientana i nazywa się Hello Daktyl. Nie wiem co on w sobie ma ale to jest wspaniałe. Poza tym ten krem niedrogi jest to kolejna jego zaleta. Ah i- NATURALNY! :)
Grażynaopole

Re: krem nawilżający

Post autor: Grażynaopole »

Skwalan, naturalny związek organiczny występujący w ludzkim organizmie, ale także pozyskiwany z roślin i zwierząt, zyskuje coraz większe uznanie w branży kosmetycznej ze względu na swoje korzyści w pielęgnacji skóry twarzy. Jest to substancja zbliżona do tłuszczów skóry ludzkiej, co czyni ją łatwo przyswajalną i kompatybilną z naszą skórą. Zastosowanie skwalanu w pielęgnacji twarzy ma na celu głównie poprawę kondycji skóry, odżywienie i nawilżenie, a także ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Tutaj przeczytasz o nim więcej https://chitozannaturalny.pl/skwalan-dl ... cji/b_aktg Jedną z najważniejszych zalet skwalanu jest jego zdolność do intensywnego nawilżania skóry. Jest to szczególnie istotne w przypadku cery suchej i odwodnionej. Skwalan, jako naturalny składnik, wnika w głąb skóry, wiążąc wilgoć i zapobiegając utracie wody. Taka głęboka pielęgnacja pomaga w przywróceniu skórze jej naturalnej elastyczności, jednocześnie zapewniając gładkość i miękkość. Dodatkowo posiada właściwości antyoksydacyjne, które pomagają w ochronie skóry przed działaniem wolnych rodników, czyli czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia czy stres. Działa on jak naturalny filtr, chroniąc skórę przed uszkodzeniami, co może zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry. Skwalan jest również ceniony za swoje właściwości łagodzące i wspomagające regenerację skóry. Działa kojąco na skórę, redukując podrażnienia, przywracając równowagę i wspierając procesy regeneracyjne. Dzięki temu skwalan jest często stosowany w przypadku skóry wrażliwej czy skłonnej do podrażnień.
ODPOWIEDZ