Jak spędzacie czas wolny?

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2022, 14:39

Jak spędzacie czas wolny?

Post autor: Kordia »

Cześć! Słuchajcie, mam do Was pytanie dokładnie tak jak w temacie - jak najczęściej spędzacie swój czas wolny? Co lubicie robić w czasie, kiedy nie musicie nic, nie musicie pracować itp? Ja uwielbiam podróże, no ale wiadomo, że to wtedy, kiedy mam nieco więcej czasu. Natomiast kiedy mam mniej czasu, na przykład tylko wolne popołudnie, to lubię włączyć sobie muzykę, np. zespół mig i potańczyć ;)
Sonia

Re: Jak spędzacie czas wolny?

Post autor: Sonia »

Każdy z pewnością spędza inaczej, warto przejrzeć sobie ofertę kin, teatrów, lub wziąć udział w jakimś konkursie. To zawsze człowieka dokształca :) Warto pozwiedzać, Polska jest pięknym krajem w któym można naprawę miło i przyjemnie spędzić czas
Awatar użytkownika
Jamix
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:38

Re: Jak spędzacie czas wolny?

Post autor: Jamix »

Dokładnie, jeśli mowa o zwiedzaniu i konkursach. Warto wziąć udział w EuroSkills Gdańsk 2023 To konkurs branżowy, organizowany co dwa lata. W tym roku będzie w Gdańsku, więc będzie możliwość zwiedzenia tego miasta :) Warto się zarejestrować na wydarzenie https://euroskills2023.org/pl/zarejestruj-sie/ Można wziąć udział jako widz, lub wolontariusz. Organizatorzy poszukują osób zaangażowanych i komunikatywnych. Warto spróbować i miło spędzić czas.
ODPOWIEDZ