Akademia Pana Kleksa

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2019, 19:47

Akademia Pana Kleksa

Post autor: abstynent »

Wiecie, że ciężko jest dostać książki, które czytaliśmy w latach naszej młodości i na których się wychowywaliśmy? Największe problemy sprawiła mi Akademia Pana Kleksa - wbrew pozorom dosyć długo jej szukałem. Dopiero niedawno udało mi się ją znaleźć na https://livro.pl/akademia-pana-kleksa-b ... 89397.html i czekam, aż przyjdzie. Będę ją czytał dzieciom nie tylko swoim, ale i dzieciom sąsiadów, niech poznają tę cudowną książkę.
Awatar użytkownika
MadDog
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:32

Re: Akademia Pana Kleksa

Post autor: MadDog »

Warto popytać w tej sprawie znajomych. Sądzę, że to będzie dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 438
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Akademia Pana Kleksa

Post autor: sevenpoints »

Moim zdaniem, jeżeli chodzi o książki to naprawdę warto zajrzeć tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/umorzenie-j ... 07862.html. Mają mnóstwo ciekawych tytułów, które naprawdę świetnie się czyta. Książki z różnych gatunków, więc naprawdę jest w czym szukać. Internetowa biblioteka wręcz z naprawdę dobrymi cenami. Zachęcam was do sprawdzenia, bo ja się tam przerzucam z zakupami na bank!
ODPOWIEDZ