Zakup kolektora słonecznego

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
szymona60
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Zakup kolektora słonecznego

Post autor: szymona60 »

Hej! Postanowiliśmy z mężem zainwestować w kolektor słoneczny, bo dowiedzieliśmy się, że dzięki temu możemy częściowo obniżyć nasze rachunki za ogrzewanie wody. Szukamy opinii o firmie Cieplik. Zajmują się sprzedażą i montażem takich urządzeń. Może o nich słyszeliście?
Awatar użytkownika
Zygmunta97
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2020, 0:49

Re: Zakup kolektora słonecznego

Post autor: Zygmunta97 »

Ja na temat firmy Cieplik mam bardzo pozytywną opinię. W końcu specjalizują się w sprzedaży i montażu kolektorów słonecznych i mają wielu zadowolonych klientów, a to dużo dobrego o nich mówi. Doradzą wam co i jak, są naprawdę rzetelni.
muśka

Re: Zakup kolektora słonecznego

Post autor: muśka »

ja mam fotowoltaike od Levady akurat, solidna firma, doswiadczona ekipa montazowa uwinela sie z robota raz dwa. panele fotowoltaiczne maja bardzo dobrej jakosci, odporne na grad i gwarantujace wysoki uzysk
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Zakup kolektora słonecznego

Post autor: widoczna »

W sumie j nie mam kolektorów słonecznych, ale na ten moment najbardziej rozważam montaż paneli fotowoltaicznych. Jestem zdania, że bardzo dobre instalacje fotowoltaiczne wykonuje firma http://inovativ.pl/ i to właśnie z nimi ja mam przyjemność współpracować.
trąba

Re: Zakup kolektora słonecznego

Post autor: trąba »

Jak najbardziej jest to opłacalne. Zdziwisz się, jak szybko Ci się zwrócą koszty założenia instalacji fotowoltaicznej. Musisz wiedzieć, czy chcesz mieć kolektory płaskie, próżniowe czy z rurką. Te ostatnie są najlepsze moim zdaniem i sam je posiadam. Bardzo jestem zadowolony z tej decyzji. Założyła je firma Instal System z Zielonej Góry https://www.instal-system.pl/kolektory-sloneczne/ Jest ona terminowa i instalacja została przeprowadzona bardzo szybko i profesjonalnie. Każdemu polecam.
ODPOWIEDZ