Uproszczona księgowość

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 34
Rejestracja: 16 sty 2019, 11:42

Uproszczona księgowość

Post autor: Bunia »

Chcesz zacząć prowadzić uproszczoną księgowość? A może szukasz odpowiedniej osoby do prowadzenia pełnej księgowości? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego ksiegowa-halinów.pl.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Uproszczona księgowość

Post autor: Daria »

A skoro już o księgowości mowa, to czy znacie jakieś sposoby na to, aby zmniejszyć w firmie koszty związane z jej prowadzeniem? Ja na przykład słyszałam, że wdrażając elektroniczny obieg dokumentów od firmy http://www.primesoft.pl/, można zmniejszyć koszty związane z księgowością nawet o 23% ;)
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 530
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Uproszczona księgowość

Post autor: sevenpoints »

Akurat jeśli chodzi o księgowość to koniecznie zwróć uwagę na ofertę tej firmy : https://wfirma.pl/ksiegowosc System, dostępny na stronie, znacząco ułatwi Wam wprowadzenie księgowości, a szczególnie w prosty sposób będziecie mogli przesyłać e-deklaracje oraz raporty JPK, dzięki integracji z MF i e-ZUS, a także ułatwi wam ewidencję przebiegu pojazdów oraz rozliczanie samochodów prywatnych i firmowych
Awatar użytkownika
basiabe
Posty: 23
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:56

Re: Uproszczona księgowość

Post autor: basiabe »

Czy któraś z polecanych przez Was księgowych zajmuje się sprawami dotyczącymi odzyskiwaniem i przyznawaniem zasiłku Kindergeld Bogatynia. Nie chcę sama podejmować tematu bo bardzo zależy mi na jego przyznaniu więc zależy mi na pomocy profesjonalisty.
Awatar użytkownika
Danka12
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 11:48

Re: Uproszczona księgowość

Post autor: Danka12 »

Warto zainwestować w zarządzanie obiegiem dokumentów :) to znakomite uproszczenie jeśli chodzi o obie danych i ogólnie rozkład pracy :) Lucy czuwa chyba naprawdę nad wszystkim w firmie :)
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Uproszczona księgowość

Post autor: atenro »

Ostatnio był o tym artykuł https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Uproszczona księgowość

Post autor: mczay »

Niezależnie od tego, czy nasza firma musi mieć uproszczoną księgowość, czy też pełną, warto byłoby zdecydować się na powierzenie jej profesjonalistom. Szukając takowych warto byłoby skorzystać ze strony internetowej https://www.bazadoradcow.pl która ich skupia.
Antekoo

Re: Uproszczona księgowość

Post autor: Antekoo »

Słyszałem i czytałem dużo opinii o tym biurze, myślę że warte uwagi :) jeżeli ktoś przy tym szuka programu do faktur to mogę polecić programy Mega-Tech: https://www.mega-tech.com.pl/. Można o nich poczytać na stronie, nawet pobrać je za darmo i potestować na swoim komputerze.
ODPOWIEDZ