SOLU- opinie

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
Jamix
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:38

SOLU- opinie

Post autor: Jamix »

Czy mieliście okazję współpracować z firmą SOLU https://sooolu.com/ Jestem ciekaw opinii, znajomi zachwalali, ale zawsze warto dowiedzieć się czegoś od innych osób. Dzięki za wszelkie informacje w temacie :)
Roberta990

Re: SOLU- opinie

Post autor: Roberta990 »

Osobiście jestem zadowolona z współpracy z ta firmą. Uważam, że są jedną z najlepszych firm w Polsce, która wspiera procesy sprzedażowe i marketingowe i to na największych platformach marketplace . Warto z nimi nawiązać współpracę.
Awatar użytkownika
Samerba
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:29

Re: SOLU- opinie

Post autor: Samerba »

Szczerze, bardzo doceniam firmę, są skuteczni w tym co robią. Uważam ze działają najlepiej na rynku, jeśli chodzi o zwiększenie sprzedaży zarówno w Europie, jak i w USA. Ja pracowałam z SOLU jakiś czas, zrobili 300% wzrostu w kilka miesięcy. Więc taki wynik świadczy o ich kompetencji.
Waran

Re: SOLU- opinie

Post autor: Waran »

Jednym z największych wyzwań w influencer marketingu jest zapewnienie autentyczności przekazu. Klienci są coraz bardziej wymagający i potrafią odróżnić treści autentyczne od tych sponsorowanych. Dlatego, współpraca z agencją https://tearsofjoy.pl/ pozwala na selekcjonowanie takich influencerów, którzy są w stanie tworzyć wartościowe i przekonujące treści.
ODPOWIEDZ