Rozmowy o projektach

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Rozmowy o projektach

Post autor: nat »

Zainteresowałam sie projektem pracowni MG Projekt, ale zanim go zakupię, chciałabym poznać wasze opinie na ich temat. Czy jest jakieś miejsce w sieci, w którym można o nich porozmawiać?

krawędziarki cnc używane
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Rozmowy o projektach

Post autor: Kellys »

Tej akurat nie znam, ale wiele osób polecało mi projekty domów z Archona. Fajną u nich opcją jest to, że dostajecie też bardzo dokładny kosztorys, który ułatwi wam zaplanowanie sobie budowy. Świetnie prosperują też grupy na FB z konkretny projektów domów. Ludzie wymieniają się tu zdjęciami, poradami, doświadczeniami.
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Re: Rozmowy o projektach

Post autor: roza15 »

Nie ma problemu, odnajdź swój projekt w którejś z tych https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal grup, zapisz się, a na pewno inni budujący Ci podpowiedzą, co masz zrobić i dlaczego. To taka fajna pomoc od budujących z projektami mg projekt.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: Rozmowy o projektach

Post autor: rozmowna »

Popieram słowa roza15 . Od kiedy jesteśmy na tej grupie dotyczącej naszego domu, to nie mamy żadnych problemów i w sekund kilka odnajdujemy odpowiedzi na pytania, jakie nas nurtują. A czasem zadajemy je sami i nawet admini czasem coś do rozmowy dołączą.
Awatar użytkownika
Byupyo
Posty: 17
Rejestracja: 07 kwie 2020, 11:46

Re: Rozmowy o projektach

Post autor: Byupyo »

https://lightvision.pl/Nasze-wizualizacje-3d-portfolio
Awatar użytkownika
Joania
Posty: 20
Rejestracja: 13 lip 2019, 12:36

Re: Rozmowy o projektach

Post autor: Joania »

To dobra wiadomość. Dziękuję, że mi o tym opowiedziałeś. przyda mi się
Szukałem tego
Wielkie dzięki za informacje. Myślę, że mi się przydadzą.
ODPOWIEDZ