Przyszłośś a studia

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Przyszłośś a studia

Post autor: mloda2 »

Wybór studiów wydaje się niezwykle ważnym elementem w życiu każdego człowieka i w rzeczy samej, właśnie taki jest. Dlatego tak ważne jest postawienie na niezwykłą jakość i dopasowanie do swoich potrzeb oraz umiejętności. Dlatego też studia pedagogiczne Warszawa, w przypadku osób uwielbiających uczyć i dobrze współpracujących z dziećmi, mogą być bardzo dobrym pomysłem. Zajrzyj na https://wsp.edu.pl/ i poznaj ich ofertę.
Awatar użytkownika
Viktoria22
Posty: 91
Rejestracja: 12 gru 2019, 11:14

Re: Przyszłośś a studia

Post autor: Viktoria22 »

Ja powiem Wam, że pierwsze moje studia wybrałam od tak, bo nie miałam większego pomysłu na siebie. Dopiero drugie studia były tymi odpowiednimi, wymarzonymi, chyba byłam bardziej dojrzalsza. To ważna sprawa, dlatego lepiej się dwa razy zastanowić. Moje drugie to studia hr. Warszawa ma wiele szkół, ja nie mogłam się zdecydować, ale w końcu wybrałam tę https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/zarzad ... -ludzkimi/ i drugi raz wybrałabym tą samą.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Przyszłośś a studia

Post autor: mczay »

Wybierając studia kieruj się swoimi zainteresowaniami.
___
http://cholesterol24.pl/
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 52
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:16

Re: Przyszłośś a studia

Post autor: Krystek »

Viktoria22 pisze: ↑25 cze 2020, 11:18 Ja powiem Wam, że pierwsze moje studia wybrałam od tak, bo nie miałam większego pomysłu na siebie.
Do swojej przyszłej kariery zawodowej zawsze podchodziłem bardzo poważnie. Cały plan miałem już w drugiej klasie liceum. Skończyłem właśnie studia pierwszego stopnia i zamierzam kontynuować naukę na WSEH https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html. Odpowiada mi sposób przekazywania wiedzy i wysoki poziom, jaki ma ta uczelnia.
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: Przyszłośś a studia

Post autor: plenj »

Też nie trzeba kończyć na licencjacie, warto się rozwijać także dalej. Można na przykład zrobić studia podyplomowe z aranżacji wnetrz i będą one się odbywać od października na tej uczelni http://www.wseiz.pl/pl/studia-podyplomo ... n%C4%99trz . Sama rozważam rozpoczęcie bo to bardzo ciekawy kierunek się wydaje
Awatar użytkownika
very82
Posty: 9
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przyszłośś a studia

Post autor: very82 »

Może też warto pomyśleć nad założeniem własnej firmy? Można, to zrobić w kilku prostych krokach https://portalwiedzy.streamsoft.pl/pora ... zyc-firme/
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Przyszłośś a studia

Post autor: Kasiak77 »

Jeśli jesteście studentami, albo nawet przyda wam się to w pracy, to możecie zajrzeć na stronę internetową https://leadership-center.pl z której wyczytacie między innymi na przykład jak rozpoczynać i kończyć z sukcesem projekty w świecie, w którym zawsze brakuje czasu i zasobów, za to nigdy nie brakuje problemów, oraz znajdziecie tam wiele innych przydatnych artykułów
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Przyszłośś a studia

Post autor: Daria »

Jeśli chcecie zadbać o własną przyszłość, to musicie pamiętać, że same studia to jeszcze nie wszystko. Na pewno warto również zadbać o znajomość języka obcego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa możecie się zapoznać z ofertą całkiem fajnych kursów języka angielskiego oferowanych przez Szkołę ProfiLingua. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Przyszłośś a studia

Post autor: Kulka »

Warto inwestować w różnego rodzaju szkolenia i kursy dzięki którym znajdziemy dobrze płatną pracę. W ofercie Edu Edukacja https://eduedukacja.pl/ możecie przejrzeć pełną ofertę szkoleń np dla oświaty, administracji czy wybrać nawet odpowiednie studia podyplomowe. Sporym udogodnieniem są szkolenia online a takie także organizują.
ODPOWIEDZ