Profesjonalna księgowa

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
Darwit1971
Posty: 48
Rejestracja: 04 mar 2019, 18:07

Profesjonalna księgowa

Post autor: Darwit1971 »

Poszukuję profesjonalnego biura księgowego, któremu mógłbym zlecić obsługę rachunkową i kadrowo-płacową. Co sądzicie o firmie qualitydot.pl? Można liczyć na jego fachową obsługę?
Awatar użytkownika
sabina_76
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2019, 17:56

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: sabina_76 »

Pewnie, że tak! Od dawna korzystam z usług tego wirtualnego biura rachunkowego i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie papiery zawsze dostarczają na czas, więc nie mam powodów do narzekań.
Awatar użytkownika
Wojsław_91
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2019, 12:11

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: Wojsław_91 »

Również myślę, że qualitydot.pl to profesjonalna i warta uwagi firma. Często korzystam z ich porad i dzięki temu udaje mi się optymalizować koszty działania. 
Awatar użytkownika
kalusia
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:29

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: kalusia »

Czy moglibyście polecić mi biuro w Łodzi, której mogłabym powierzyć prowadzenie księgowości, kadry, płace ? Zależy mi na tym, aby biuro księgowe, któremu powierzę to zadanie cieszyło się nienaganną opinią. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług biura https://asystahr.pl/kadry-i-place-w-lodzi/ czy kiedykolwiek mieliście z nią styczność i moglibyście wypowiedzieć się na jej temat?
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: Daria »

Z tego, ci się orientuję, to w Tarnowie na przykład działa bardzo dobre biuro rachunkowe https://europim.pl/biuro-rachunkowe/. Oferuje ono takie usługi jak prowadzenie książki przychodów i rozchodów, sporządzanie zeznań podatkowych, rozliczanie podatku VAT, wysyłka pliku JPK i wiele innych. Jeśli jesteście z tych okolic, to polecam ;)
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: Kasiak77 »

Witam,bardzo zalezy mi na tym,aby poukladac sprawy finansowe w firmie, zalezy mi na tym,by skorzystac z uslug profesjonalnej księgowej. Co sądzicie o tej firmie https://businessmind.pl/rodo/ ? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami,pozdrawiam.
wącki201

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: wącki201 »

Jeśli ktoś szuka odpowiedniego biura rachunkowego dla swojej firmy to mogę polecić takie, z którym współpracujemy od blisko 2 lat. Adres strony internetowej ich biura to http://www.ksiegowoscbialystok.pl/biuro ... ilkow.html i tam możecie znaleźć ofertę wraz informacjami kontaktowymi.
pułka

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: pułka »

Jeśli prowadzisz KPiR https://www.pcbiznes.pl/ksiazka-przycho ... odow-kpir/, to z pewnością musisz pomyśleć nad sprawdzonym programem księgowym do obsługi finansów i rachunków.
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: widoczna »

Oczywiście raczej każdy prowadzący biznes chce mieć profesjonalną księgową i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Ja również po przeczytaniu https://taxology.co/podatek-vat-co-nale ... zy-online/ już wiem jak działa podatek VAT przy sprzedaży online.
AmandaBęc

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: AmandaBęc »

Cześć, polećcie mi dobrą księgową. Planuję z koleżanką otworzyć firmę, która będzie się zajmowała social mediami sklepów internetowych, restauracji itp. Wiem, że same tego nie ogarniemy, dlatego dobra księgowa jest w naszym przypadku na wagę złota. Fajnie jakby znajdowała się na terenie Pragi Północ , ponieważ tam mieszkamy i mamy biuro. Księgowa w zasięgu ręki jest również dla nas ważnym aspektem. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Miś88

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: Miś88 »

Właśnie do wyboru są dwa sposoby prowadzenia księgowości. Po pierwsze obsługa przez biuro rachunkowe i po drugie własna księgowa. Wszystko moim zdaniem zależy od wielkości twojej firmy. Od pewnego czasu wszyscy przedsiębiorcy zobowiązani są do przesyłania do US plików JPK, a czy Twoja księgowa wie jak funkcjonuje paragon w jpk .To też jest ważne, bo US zaostrza coraz bardziej sankcje za każdy nawet najmniejszy błąd.
MagdaĆ6

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: MagdaĆ6 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą tego biura księgowego Experto in Tributis z siedzibą w Warszawie. Biuro księgowe poleciła mi moja znajoma, która tez prowadzi biznes i potrzebowała pomocy w sprawach księgowości. Biuro https://www.expertointributis.com/kontakt oferuje kompleksowe usługi w bardzo przystępnych cenach.
lukasz18

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: lukasz18 »

Ja od dłuższego czasu korzystam z usług Ogólnopolskej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/,z ich pomocą można wybrać najlepsze biuro rachunkowe pasujące do Państwa obszaru działalnośći. To świetne rozwiązanie, które pozwala mi na łatwiejsze prowadzenie własnego biznesu.
Oleg

Re: Profesjonalna księgowa

Post autor: Oleg »

Dobre biuro podatkowe, które zajmie się wszystkim sprawami kadrowymi i płacowymi to bardzo ważna, gdy prowadzić własną działalność. Jeśli jesteście ze Słupska to polecam TAX przy ul. Młyńskiej - https://biuropodatkowe.slupsk.pl/. Biuro profesjonalnie i sprawnie rozlicza sprawy kadrowo-płacowe (zus i us). Prowadzą księgowość dla różnego typu działalności gospodarczych (poza spółkami prawa handlowego). Są rzetelni, terminowi, profesjonalni. Biuro posiada certyfikat Ministerstwa Finansów oraz ma wykupione OC.
ODPOWIEDZ