Pozycjonowanie lokalne

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Śnieżek

Pozycjonowanie lokalne

Post autor: Śnieżek »

Hej,

mam pytanie odnośnie pozycjonowania. Zbieram informacje na ten temat i chciałabym wiedzieć, jak zdaje u Was egzamin pozycjonowaie lokalne? Korzystam z usług firmy wypozycjonowanie.pl. Prowadzą działalność niezależnie od miejsca, można z nimi współpracować
https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-tarnow/ lub https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-stargard/, więc chciałabym czy skupialiście swoją promocję na określonym okręgu? Czy to faktycznie generuje bezpośredni kontakt z klientem?
Awatar użytkownika
martyna555
Posty: 134
Rejestracja: 07 lip 2019, 14:26

Re: Pozycjonowanie lokalne

Post autor: martyna555 »

Zgadzam sie, ze pozycjonowanie warto zlecac profesjonalistom. Ja korzystam z usług https://www.cleveragency.pl/prowadzenie-linkedin jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Pozycjonowanie lokalne

Post autor: Daria »

Moim zdaniem każda firma, która posiada własną stronę internetową, powinna się zdecydować na jej profesjonalne pozycjonowanie. Może Wam to przynieść mnóstwo korzyści. Na stronie internetowej https://advist.pl/uslugi/pozycjonowanie ... rnetowych/ możecie sobie poczytać, co możecie osiągnąć dzięki pozycjonowaniu oferowanemu przez Agencję Advist. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Tereska
Posty: 33
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:41

Re: Pozycjonowanie lokalne

Post autor: Tereska »

Czasami warto się zastanowić także nad innymi formami reklamy internetowe. W wielu przypadkach dobra alternatywą dla pozycjonowani będzie pcc. Odsyłam was do tego artykułu https://reporterzy.info/3873,seo-czy-pp ... ybrac.html , który w fajny sposób porównuje te dwie formy promocji i podpowiada co wybrać. To się może przydać.
marcyśka

Re: Pozycjonowanie lokalne

Post autor: marcyśka »

Doskonałym wyborem będzie nawiązanie współpracy ze świetną agencją marketingową jaką jest https://scyla.pl/ . Pracują tutaj sami najlepsi profesjonaliści, bardzo dobrze podchodzą do powierzonego im zlecenia. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i na pewno gdy będę potrzebować pomocy to się z nimi skontaktuję
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Pozycjonowanie lokalne

Post autor: widoczna »

To prawda również i pozycjonowanie lokalne jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja skupiam się teraz na samych audytach SEO, gdyż wiem, że są one istotne. Bardzo mądrze w artykule https://www.ipo.pl/ile-kosztuje-audyt-seo/ opisano także jaki jest koszt wykonana nią takiego audytu SEO.
Doruśka

Re: Pozycjonowanie lokalne

Post autor: Doruśka »

Dokładnie, zgadzam się z tym, że pozycjonowanie lokalne również ma znaczenie. Jednak co by nie mówić do tego trzeba mieć odpowiedną wiedzę. Takie działania powinny być przemyślane jeśli chcemy widzieć efekty. Ja takowej nie posiadam więc szukałam specjalistów, którzy z takimi tematami mają do czynienia każdego dnia. Tutaj https://piotrpolok.pl/copywriting/ znalazłam tego, na którego się zdecydowałam. Pan Piotr naprawdę zna się na swojej robocie co widać po efektach jego pracy.
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Pozycjonowanie lokalne

Post autor: sakrana »

Również wykonuje się pozycjonowanie lokalne, wiele firm z tego korzysta. Można pomyśleć też o tym by robić to samodzielnie, jednak aby posiąść odpowiednią wiedzę warto skorzystać z profesjonalnych szkoleń seo https://www.reklama.pl/aktualnosci/szcz ... stac,11508
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: Pozycjonowanie lokalne

Post autor: unlilka »

Też ostatnio coraz więcej o pozycjonowaniu lokalnym słyszę, chyba wiele firm na nie się decyduje. Można tutaj poczytać o zasadach działania SEO i pozycjonowania samego w sobie. Jest to ciekawe zagadnienie, skomplikowane, ale niezbędne do tego by poprawić pozycję naszej witryny w wyszukiwarce
ODPOWIEDZ