paleta kurierem

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

paleta kurierem

Post autor: unlilka »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Tak się zastanawiam czy nie będzie konieczne nadanie przesyłki paletą... jesteście może w temacie bardziej ode mnie zorientowani?
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: paleta kurierem

Post autor: plenj »

unlilka pisze: ↑19 paź 2021, 20:53 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Tak się zastanawiam czy nie będzie konieczne nadanie przesyłki paletą... jesteście może w temacie bardziej ode mnie zorientowani?
W przypadku przesyłek niestandardowych warto skorzystać z tej oferty https://www.pogotowiepaczkowe.pl/ . Często mechanicy z tego korzystają w przypadku wysyłek części samochodowych (silników, skrzyni biegów, felg opon itp.)
grzesiek2

Re: paleta kurierem

Post autor: grzesiek2 »

Wysyłka przesyłek na palecie za pomocą kuriera to bardzo popularna opcja, szczególnie w przypadku transportu cięższych lub większych paczek- https://www.wdomu.com.pl/co-mozna-wyslac-na-palecie/ . Aby skorzystać z usług kuriera oferującego wysyłkę na palecie, konieczne jest dokładne określenie wymiarów i wagi przesyłki. Koniecznie trzeba również zadbać o odpowiednie opakowanie przesyłki, aby uniknąć uszkodzeń.
kamilex

Re: paleta kurierem

Post autor: kamilex »

Może warto skorzystać z usług firmy kurierskiej? Korzystając z usług firm kurierskich chcąc nadać paczkę, nie musisz udawać się do żadnej placówki o czym wspomniano np. w artykule https://www.decapitated.pl/jak-nadac-pa ... ac-z-domu/ .
Awatar użytkownika
Ritos
Posty: 84
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:59

Re: paleta kurierem

Post autor: Ritos »

W przypadku przesyłek paletowych warto również zorientować się w temacie przygotowania jej do transportu. Tutaj znajdziecie bardzo dobry artykuł https://olesnicainfo.pl/rozmaitosci/pop ... ia/201498/ który na pewno pomoże w odpowiednim przygotowaniu tego typu przesyłek do transportu. Warto sprawdzić!
ODPOWIEDZ