Mieszkanie w Poznaniu

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
michałowa

Mieszkanie w Poznaniu

Post autor: michałowa »

Zamierzam osiedlić się na stałe w tym mieście i powili szukam mieszkania do kupienia, biorę pod uwagę dwa osiedla ale bardziej podobają mi się Apartamenty Dmowskiego. Ktoś z Was może kupił tam mieszkanie i może powiedzieć coś więcej niż jest na stronie dewelopera?
Awatar użytkownika
karolla
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:25

Re: Mieszkanie w Poznaniu

Post autor: karolla »

Kojarzę to osiedle, będzie ładne i kameralne, to lokalizacja doskonale skomunikowana z pozostałymi rejonami miasta, chętnie zamieszkiwana przez młode rodziny z dziećmi. Jak zależy Ci na przestronnym mieszkaniu to myślę że Apartamenty Dmowskiego są idealnym wyborem
Awatar użytkownika
mada
Posty: 61
Rejestracja: 20 wrz 2019, 9:29

Re: Mieszkanie w Poznaniu

Post autor: mada »

Atal zbudował w Poznaniu już niejedno osiedle, jak masz wątpliwości to się też na innych rozejrzyj ale ogólnie ludzie tego dewelopera chwalą, ma doświadczenie i stabilną pozycję na rynku. Niektórzy liczyli na to że ceny spadną ale nic z tego. Ceny materiałów budowlanych i koszty inwestycji rosną, mieszkania nie będą więc tanieć.
Awatar użytkownika
aplikacja
Posty: 80
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:16

Re: Mieszkanie w Poznaniu

Post autor: aplikacja »

karolla pisze: ↑17 lut 2021, 8:45 Kojarzę to osiedle, będzie ładne i kameralne, to lokalizacja doskonale skomunikowana z pozostałymi rejonami miasta, chętnie zamieszkiwana przez młode rodziny z dziećmi. Jak zależy Ci na przestronnym mieszkaniu to myślę że Apartamenty Dmowskiego są idealnym wyborem
Masz rację, mi też to osiedle się bardzo spodobało. Zwłaszcza te duże balkony są super!
ŁucjaB

Re: Mieszkanie w Poznaniu

Post autor: ŁucjaB »

Hejka, chcę ze swoim mężem zacząć inwestować w nieruchomości , mamy znajomą, która pracuje z rynkiem nieruchomości i byłabym w stanie nas wprowadzić w ten temat, ale trochę boimy się ryzyka z nim związanego. Czy chciałby się ktoś ze mną podzielić swoimi doświadczeniami?
ODPOWIEDZ