Kryptowaluty

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
robtent

Kryptowaluty

Post autor: robtent »

Cześć!
Czy ktoś z Was kiedys inwestował w Bitcoiny i może poradzić od czego zacząc, ja jako poczatkujący koszystam ze strony internetowej Kryptowiedza, jest tak świetnie wszystko wytłumaczone, ale może macie jakieś swoje porady/wskazówki jak i od czego zacząć? :)
anitto

Re: Kryptowaluty

Post autor: anitto »

Ja to jednak nie mam sporo do powiedzenia i jak już naprawdę będę miała w tym aspekcie jasność, to na pewno się zgłoszę. I dlatego na przykład zerkam sobie na to, co mam robić i uważam, że naprawdę fajnie będzie sprawdzić kilka kwestii. I na pewno tu https://primenews.pl/business/2023/06/1 ... -2023-rok/ dowiem się więcej na temat moich możliwości.
Elfikzazi

Re: Kryptowaluty

Post autor: Elfikzazi »

Pozwolę sobie zostawić link do tej stronki - https://egera.com/pl/kantor-bitcoin . Inwestycje w kryptowaluty przyciągają uwagę zarówno doświadczonych inwestorów, jak i początkujących. To rynkowy trend, który nie znika, ale wymaga ciągłej nauki i rozwoju. Nie polecamy inwestować na podstawie emocji, ale na podstawie analizy i planu.
ODPOWIEDZ