Kredyt na fotowoltaike

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Łukasz

Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Łukasz »

Buduje dom, który chciałbym mieć w technologii jak najbardziej ekologicznej. Jednym z priorytetów jest inwestycja w fotowoltaikę. Na ten cel, chciałbym wziąć kredyt. Czy możecie polecić jakąś firmę, która taki oferuje? Najważniejsze jest dla mnie to, by ilość rat była minimum na 24 miesiące.
Michał87

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Michał87 »

Według mnie, najlepiej będzie jeśli po prostu udasz się z tym pytaniem do doradcy kredytowego. W dzisiejszych czasach nie będziesz musiał najprawdopodobniej nic zapłacić za pomoc, bo doradcy mają prowizje od banków. Możesz skorzystać z usług https://intuum.pl/, ja też korzystałem z ich usług.
Mroźik

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Mroźik »

Bardzo dobrze, że chcesz iść w stronę ekologii, to się chwali. Firmę, którą mogę Ci polecić, to https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Z tego co wiem, to okres kredytowania u nich zaczyna się od 40 miesięcy, więc spełnia Twoje warunki. Daj potem znać, czy jesteś z ich usług zadowolony ;)
Piotruś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Piotruś »

Mroźik, jeśli skorzystam z ich usługi kredytu na eko inwestycje, to w dalszym ciągu będę mógł skorzystać z dofinansowania Państwowego? Tak samo, jak kolega, chcę w niedługim czasie założyć panele, jednak nie mam pełnej kwoty. Dlatego zastanawiam się nad dobraniem kredytu oraz liczę na dofinansowanie z państwa.
Mikołaj0

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Mikołaj0 »

Oczywiście, że będziesz mógł skorzystać z dofinansowania. Dlatego warto podjąć decyzje o wzięciu kredytu, póki ceny fotowoltaiki są atrakcyjne. W przyszłym roku mogą pójść do góry, a wtedy będziesz sobie pluł w brodę. Ja zakładam panele jeszcze w tym roku.
Różański

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Różański »

My już po montażu. U nas JBGPV robił całą instalację. Fajna ekipa. No i montują swój produkt, bo są producentami też paneli. Całkiem sprawnie poszło im założenie prawie 5kW już na dachu. teraz zaczynamy liczyć generowane oszczędności. Ciekawe ile to tak naprawdę wyjdzie.
łom

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: łom »

A nie lepiej postarać się o dotację zanim podejmiesz decyzję o kredycie na ten cel? Warto się rozejrzeć bo można naprawdę dostać fajne dofinansowanie. Tym samym Twój wydatek się o tyle pomniejszy. Moim zdaniem warto spróbować. Warto poszukać informacji i porad na ten temat. Takie możesz znaleźć chociażby na stronie https://eeef.pl/dotacje-na-fotowoltaike/ . Zajrzyj sobie w wolnej chwili.

wykłady zięby
ODPOWIEDZ