Jak pasteryzować żywność?

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
pięć

Jak pasteryzować żywność?

Post autor: pięć »

Pasteryzacja żywności to jedna z najzdrowszych metod utrwalania żywności. Jestem nią zachwycona. Bo dla mnie ważne jest aby podawać zdrowe jedzenie swoim bliskim. Lubię gotować ze świeżych produktów, ale czasem trzeba coś zapasteryzować. Czyż nie?
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Jak pasteryzować żywność?

Post autor: sevenpoints »

Staram się gotować zdrowo już od dłuższego czasu dlatego ostatnio postanowiłam zaserwować swojej rodzinie : https://www.bee.pl/kotleciki-z-ciecierz ... a-902.html Powiem wam, że smak bardzo ciekawy i warty spróbowania. Jeżeli jedliście już coś podobnego to dajcie znać.
ałka

Re: Jak pasteryzować żywność?

Post autor: ałka »

Ja pasteryzuję niektóre produkty. Jednak zależało mi również na tym, żeby w jakiś sposób zachować świeżość produktów dłużej. Zaczęłam czytać i natrafiłam na stronę https://seeyoo.pl/ . Dzięki próżni takie coś jest możliwe. Produkty dłużej pozostają świeże a ja dzięki temu nie marnuję żywności tym samym oszczędzając i pieniądze i czas poświęcany na zakupy. U mnie teraz pojemnik próżniowe są w stałym użyciu.
ODPOWIEDZ