Igaming

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
żabol

Re: Igaming

Post autor: żabol »

nie ma osoby ktora nie lubi sobie w gierki popykac :D ale co to za granie jak nie ma odpowiedniego sprzetu, dlatego klawe podklade i myche mam z genesisa :D najlepsza polska marka z dobra jakoscia i niska cena
Awatar użytkownika
Joania
Posty: 20
Rejestracja: 13 lip 2019, 12:36

Re: Igaming

Post autor: Joania »

To dobra wiadomość. Dziękuję, że mi o tym opowiedziałeś. przyda mi się
Szukałem tego ;) :shock: :D
żorek

Re: Igaming

Post autor: żorek »

Joania pisze: ↑10 sty 2021, 1:52 To dobra wiadomość. Dziękuję, że mi o tym opowiedziałeś. przyda mi się
Szukałem tego ;) :shock: :D
ja tez lubie grac, zlozylem sobie komputer specjalnie pod to, a wszystkie pozostale sprzety myszka, sluchawki,klawiatura, zamowilem sobie z genesisa. Bardzo dobra jakosci i fajne, przystepne ceny
Żurawina

Re: Igaming

Post autor: Żurawina »

Zastanawiam się nad kupieniem komputera do gier ale nie chciałabym wydawać majątku na taki sprzęt. Znajomy polecił mi komputery poleasingowe Warszawa . Ich produkty to najwyższej klasy urządzenia, które zapewniają wydajność oraz bezpieczeństwo. Może słyszeliście o firmie AMSO?
Awatar użytkownika
michalbrzezinski
Posty: 88
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:45

Re: Igaming

Post autor: michalbrzezinski »

żamler pisze: ↑11 lis 2020, 11:02 Branża gier komputerowych to cały świat z pełną gamą przywilejów i sukcesów. Moi przyjaciele i ja poświęciliśmy wiele lat na stronę i wiemy, jak ważne jest dostarczanie treści wysokiej jakości.
Ja bardzo lubię grać w gry online jak lol czy cs i minecraft :P
KOKS2

Re: Igaming

Post autor: KOKS2 »

Hmm czytalem troche o Igamingu na https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/strategia/ i faktycznie jest to bardzo ciekawa sprawa. Wedlug mnie warto sie tym zainteresowac poniewaz ma to potencjal na stanie sie czyms bardzo waznym na rynku gier etc. Serdecznie polecam tez strone gram.pl, sporo artykulow.
zuzia852

Re: Igaming

Post autor: zuzia852 »

A co powiecie na samsung tv gry ? Z tego, co udało mi się ostatnio wyczytać, to Microsoft wprowadzi gry z konsoli Xbox do telewizorów Samsung. Moim zdaniem to świetna wiadomość.
ODPOWIEDZ