Urozmaicenie lekcji

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Mirosława93
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 11:57

Urozmaicenie lekcji

Post autor: Mirosława93 »

Witajcie :) Jako nauczyciel zawsze staram się przekazywać dzieciom wiedzę w jak najbardziej przystępny dla nich sposób, ale często wspomagam się materiałami dydaktycznymi. Zaciekawiła mnie jakiś czas temu oferta firmy IGOM. Ich pomoce naukowe są o wiele ciekawsze niż standardowe w wielu szkołach. Może ktoś z was z nich korzystał? Polecacie?
Awatar użytkownika
Oriana
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 20:19

Re: Urozmaicenie lekcji

Post autor: Oriana »

Korzystamy od dawna, bo dzieciaki je uwielbiają, a szczególnie chętnie słuchają audiobooka Antosia uczy i ostrzega. Nagrania są bardzo ciekawe i trafiają do uczniów. Lubię łączyć standardowe lekcje z takimi nowoczesnymi pomocami naukowymi, bo daje to lepsze efekty :)
Kręst

Re: Urozmaicenie lekcji

Post autor: Kręst »

Cześć. Szczerze mówiąc, nie próbowaliśmy uczyć się za pomocą audiobooków. Ale mój syn był bardzo w tyle z matematyki. Zwłaszcza, gdy z powodu przeprowadzki musieliśmy zmienić szkołę i najwyraźniej nowe otoczenie źle na niego wpłynęło. Dobrze, że nie byłam zagubiona i zaczęłam szukać dla niego korepetytora. Skontaktowaliśmy się z firmą https://buki.org.pl/ . Tam nauczyciele są po prostu doskonałymi nauczycielami. Natychmiast wyznaczyliśmy słabe strony mojego chłopca i bardzo szybko podciągnęliśmy zaległości. Zainteresował się też nauką i poprawiły się jego oceny. Świetna szkoła, wszystkim polecam!
ODPOWIEDZ