Szkolenia

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Nelka

Szkolenia

Post autor: Nelka »

Szkolenia to ostatnio bardzo ważny aspekt i samorozwoju i rozwoju firmy. Według mnie, warto w niej inwestować, zarówno jeśli chcemy znaleźć lepszą pracę, jak również wtedy gdy mamy firmę i chcemy zmotywować pracowników. Myślę, że ciekawe są takie szkolenia, podczas których wykorzystywane są różne metody, aby zintegrować dany zespół. Gry szkoleniowe sprawdzają się do tego idealnie. Widziałam, że Projekt Gamma posiada w swojej ofercie takie szkolenia. Przyznam, ze niektóre propozycje są naprawdę ciekawe :)
Norbert

Re: Szkolenia

Post autor: Norbert »

My, jako firma korzystamy z róznych szkoleń dla pracowników. Przynosza one korzyści w postaci wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników - a to w każdej firmie jest bardzo ważne. Oczywiście wybieramy kursy na wysokim poziomie, i sprawdzone. Najcześciej korzystamy z oferty Centrum Szkoleń Zawodowych działające przy firmie Oświata Lingwista. Ostatnio parę osób wysłaliśmy na kurs operatorów maszyn roboczych - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-operatorow-maszyn-roboczych/. Wybór kursów w tej dziedzinie jest duży: są kursy dla operatorów maszyn i urządzeń do robót ziemnych, budowlanych i drogowych .
ODPOWIEDZ