Szkolenia

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Nelka

Szkolenia

Post autor: Nelka »

Szkolenia to ostatnio bardzo ważny aspekt i samorozwoju i rozwoju firmy. Według mnie, warto w niej inwestować, zarówno jeśli chcemy znaleźć lepszą pracę, jak również wtedy gdy mamy firmę i chcemy zmotywować pracowników. Myślę, że ciekawe są takie szkolenia, podczas których wykorzystywane są różne metody, aby zintegrować dany zespół. Gry szkoleniowe sprawdzają się do tego idealnie. Widziałam, że Projekt Gamma posiada w swojej ofercie takie szkolenia. Przyznam, ze niektóre propozycje są naprawdę ciekawe :)
Norbert

Re: Szkolenia

Post autor: Norbert »

My, jako firma korzystamy z róznych szkoleń dla pracowników. Przynosza one korzyści w postaci wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników - a to w każdej firmie jest bardzo ważne. Oczywiście wybieramy kursy na wysokim poziomie, i sprawdzone. Najcześciej korzystamy z oferty Centrum Szkoleń Zawodowych działające przy firmie Oświata Lingwista. Ostatnio parę osób wysłaliśmy na kurs operatorów maszyn roboczych - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-operatorow-maszyn-roboczych/. Wybór kursów w tej dziedzinie jest duży: są kursy dla operatorów maszyn i urządzeń do robót ziemnych, budowlanych i drogowych .
xnatkaa

Re: Szkolenia

Post autor: xnatkaa »

Jakoś nie wyobrażam sobie siebie w tym, co robię dziś , dlatego stawiam na nowe i mam nadzieję, że uda mi się rozwinąć skrzydła w odpowiednim kierunku. Kolejna sprawa, że po prostu zerkam sobie na takie uprawnienia sep online i mam nadzieję, że to będzie naprawdę fajne dla mnie. Ma mnie to naprawdę rozwinąć.
alixo

Re: Szkolenia

Post autor: alixo »

Wiedza i doświadczenie to spora sprawa, dlatego ja mam nadzieję, że naprawdę zdecyduję się na to, by zrobić jakieś kursy. I dla mnie klimatyzacja szkolenia jest czymś idealny,. Będę mogła zdecydować się na szukanie odpowiedzi odnośnie własnego ja i tego, czego chcę. To dla mnie ważne.
gorzkaa

Re: Szkolenia

Post autor: gorzkaa »

Jeśli chcecie się szkolić, pomocna okaże się dla Was internetowa platforma szkoleniowa , bo ja sama to sprawdzałam i wiem, co będzie sensowne, a co nie. Dodatkowo sprawdzam sobie najróżniejsze sprawy i jestem pewna, że to naprawdę jest wartościowe. Co wy na to?
Frodo

Re: Szkolenia

Post autor: Frodo »

Świetne szkolenia zawodowe dla branży budowlanej ma w swojej ofercie Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku. Znajdziecie u nich kursy dla operatorów maszyn roboczych (koparek, ładowarek, dźwigów itp.), dla spawaczy, a także kursy przygotowujące do egzaminów UDT.
Bączek

Re: Szkolenia

Post autor: Bączek »

Personalizacja szkoleń to kolejny istotny trend. Coraz więcej firm stawia na indywidualne podejście do potrzeb rozwojowych pracowników. Szkolenia dostosowane do konkretnych umiejętności i celów zawodowych pozwalają na efektywniejsze osiąganie wyników. Więcej na temat personalizacji szkoleń i jej wpływu na efektywność edukacyjną można znaleźć na https://zlotowskie.pl/artykul/poznaj-ob ... dy/1480008 i tam doskonale o tym napisano.
alix

Re: Szkolenia

Post autor: alix »

Jeśli jesteś zainteresowany programem szkoleniowym, który kończy się egzaminem państwowym, z pewnością warto zwrócić uwagę na Centrum Szkolenia Zawodowego. Mają własne maszyny renomowanych firm i ciekawe kursy, np. kurs koparki Rzeszów
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Szkolenia

Post autor: sevenpoints »

Muszę przyznać, że od pewnego czasu zastanawiam się, do kogo mogłabym się zgłosić, jeśli chodzi o solidne szkolenia biznesowe. Znajoma zasugerowała mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie propozycje od https://www.humanskills.pl/szkolenia_za ... acownikow/. Moim zdaniem warto się do nich zwrócić ze względu na ogromną i ciekawą ofertę.
Ącki

Re: Szkolenia

Post autor: Ącki »

Proces wdrożenia nowych pracowników wymaga nie tylko przekazania informacji, ale także budowania relacji i integracji z zespołem. Aplikacja na https://gamfi.com/pl/ oferuje narzędzia, które pomagają w tworzeniu spójnego i efektywnego procesu onboardingu.
ODPOWIEDZ