Szkolenia językowe dla firm

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Janina_86
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2020, 20:55

Szkolenia językowe dla firm

Post autor: Janina_86 »

Witam wszystkich :)
Czy w waszych firmach są przeprowadzane jakieś szkolenia językowe? Moim zdaniem to bardzo ciekawe rozwiązanie, szczególnie jeśli współpracujemy z klientami z zagranicy. U mnie w biurze postawiono na kursy chińskiego dla firm i powiem wam, że nauka idzie nam naprawdę dobrze. Sam fakt, że możemy porozumieć się z klientami, daje nam olbrzymią satysfakcję.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Szkolenia językowe dla firm

Post autor: Daria »

Osobiście uważam, że takie szkolenia językowa w firmach to świetna sprawa. Są szkoły językowe, które oferują specjalne kursy właśnie dla firm. Na przykład na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-poznan dostępna jest oferta szkoły Ling Team, która, jak widać, proponuje Angielski dla firm Poznań to jedno z miast, na terenie których szkoła ta działa. Mieliście z nią już do czynienia?
aśka9944

Re: Szkolenia językowe dla firm

Post autor: aśka9944 »

Macie w planach otwarcie własnej szkoły językowej? Jeśli tak, to koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę https://finanseweb.pl/reklama/na-czym-p ... jezykowej/ . Interesujące w niej jest to, że można bez żadnego problemu można zdecydować się na franczyzę szkoły językowej.
ODPOWIEDZ