skuteczne kursy angielskiego

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Gaweł1992
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2023, 9:58

skuteczne kursy angielskiego

Post autor: Gaweł1992 »

Cześć, szukam skutecznych kursów angielskiego. Mieszkam w małym miasteczku, więc nie mam dostępu do tradycyjnych kursów językowych. Zastanawiałem się, czy ktoś może polecić mi jakieś dobre kursy angielskiego online.
Mam już doświadczenie w uczeniu się języków obcych, ale nigdy nie uczyłem się angielskiego przez internet. Wiem, że jest wiele różnych kursów angielskiego online, ale nie wiem, który z nich jest najlepszy. Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry kurs angielski online?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie.
polinezo

Re: skuteczne kursy angielskiego

Post autor: polinezo »

Jestem zdania, że naprawdę na wszystko jest odpowiedni czas, ale jeśli już, to naprawdę warto się zastanowić. I dla mnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy szkolenia pompy ciepła są dla mnie, czy cokolwiek innego…. No i dlatego czekam na pomoc od Was w odpowiedzi.
dorotaa1

Re: skuteczne kursy angielskiego

Post autor: dorotaa1 »

Jeśli potrzebujecie wykwalifikowanego tłumacza języka angielskiego, to dobrą opcją będzie https://tlumacz-angielski.rybnik.pl/tlu ... ego-slask/ Oferuje ona profesjonalne podejście do klientów i co ważne sprawy załatwiane są fachowo
mondolego

Re: skuteczne kursy angielskiego

Post autor: mondolego »

U mnie największym błędem będzie szukanie wskazówek gdzieś, gdzie to się nie sprawdza. Dlatego może warto powiedzieć, że szkolenie pompy ciepła mam na oku. To mi pomoże i dam znać każdemu, kto ma w tym względzie odpowiednie wskazówki. Czekam na podpowiedzi, może naprawdę warto to sprawdzić ?
mkalina

Re: skuteczne kursy angielskiego

Post autor: mkalina »

Kursy Kalisz to kursy z języka angielskiego, niemieckiego i innych w szkole językowej Leader School, które bardzo Wam polecam zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
korni

Re: skuteczne kursy angielskiego

Post autor: korni »

Jak szkoła językowa dla dorosłych to tylko i wyłącznie Leader School Konin. Serdecznie polecam wszystkich lektorów i zajęcia, które są idealnie dopasowane do potrzeb kursanta.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:45

Re: skuteczne kursy angielskiego

Post autor: Tola »

Jeśli chodzi o nauczanie dzieci to ciekawą metodą jest Teddy Eddie. Na stronie https://klubkreatywny.pl/teddy-eddie-metoda/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
ODPOWIEDZ