Nauka języków przez internet

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
lea1985
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2021, 8:16

Nauka języków przez internet

Post autor: lea1985 »

Hej! Jak myślicie, czy nauka języków przez internet może być równie skuteczna co nauka stacjonarna? Według mnie to zależy nie tylko od nauczyciela, ale i od nas samych, czy jesteśmy odpowiednio zmotywowani. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Zresztą niedawno zapisałam się na kurs języka migowego online i już robię postępy. Ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat :)
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Nauka języków przez internet

Post autor: mloda2 »

To świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli nie masz za bardzo czasu na tradycyjną naukę. Sprawdzi się to szczególnie jeśli chodzi o osoby, które chcą szlifować język, na swoich zasadach i tak jak jest im najwygodniej. Ja już od kilku tygodni testuje https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online i jestem mega zadowolona! Przede wszystkim ich kurs jest bardzo dobry pod względem jakości, także można wiele się nauczyć.
róziek

Re: Nauka języków przez internet

Post autor: róziek »

Ja również jestem bardzo zadowolona ze speakingo, jeśli ktoś nie jest do końca przekonany i nie wie jak to wygląda, to tutaj można sobie poczytać i zobaczyć - https://speakingo.com/#nauka-ze-speakingo Dla mnie komunikatywność w języku to podstawa, a tutaj uczymy się od razu mówić, więc nie powstaje ta bariera, z którą ludzie często nie mogą sobie później poradzić ;)
małgośkaa

Re: Nauka języków przez internet

Post autor: małgośkaa »

Osobiście odbywałam kurs języka niemieckiego w https://www.structura.pl . Można zapisać się na kurs online lub odbyć go stacjonarnie, jak wam jest lepiej. Można zyskać naprawdę wielką wiedzę. Ja po takim kursie w końcu czuję się pewniej, znalazłam również o wiele lepszą pracę bo jednak znajomość języków obcych jest bardzo ważna.
łańcut

Re: Nauka języków przez internet

Post autor: łańcut »

Nauka języków przez internet naprawdę działa. Zresztą w czasie pandemii wiele osób właśnie na takie kursy przeszło i w mojej ocenie świetnie się to sprawdza. Sam szukam obecnie jakichś sprawdzonych technik nauki niemieckiego dla opiekunów osób starszych. Z tego poradnika http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow dowiedziałem się wiele na ten temat. Taka praca w Niemczech jest bardzo doceniana jednak język jest tutaj podstawą.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Nauka języków przez internet

Post autor: mczay »

Nauka języków przez internet to na pewno wygodna opcja, ja sam z niej też korzystałem jak się angielskiego uczyłem. Tutaj https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ macie szkołę którą wybrałem i jak nie wiecie jaką wybrać to polecam bo szybko i rzetelnie mnie tam nauczyli.
Pałka

Re: Nauka języków przez internet

Post autor: Pałka »

Zawsze się zastanawiałam jak to jest uczyć się jakiegoś języka obcego przez internet. Sama to sprawdziłam na własnej skórze i wiecie co to jest fajna sprawa. Zapisałam się na kurs online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ Jestem bardzo zadowlona. Uczę się rozmawiać po angielsku, dzięki temu nie boję się odezwać jak wcześnij.
Adam

Re: Nauka języków przez internet

Post autor: Adam »

Chciałbym Wam polecić stronę https://vivomed.pl/uslugi-medyczne/powiekszanie-penisa/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego centrum medycznego Vivomed w Sosnowcu. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
Niedzwiddz

Re: Nauka języków przez internet

Post autor: Niedzwiddz »

Tutaj https://www.strzelce360.pl/artykul/6678 ... -speakerem poczytajcie o korzyściach nauki języka obcego z native speakerem. Jednym z korzyści nauki z native speakerem jest możliwość rozwijania umiejętności komunikacyjnych. Praktykując język w naturalnym środowisku, uczysz się nie tylko poprawnej gramatyki i słownictwa, ale także jak poruszać się w codziennych sytuacjach, jak zamawianie jedzenia w restauracji czy rozmowa z miejscowymi.

prawy tv
Tukan

Re: Nauka języków przez internet

Post autor: Tukan »

TestDaF to certyfikat potwierdzający znajomość języka niemieckiego, szczególnie przydatny dla osób planujących studia w Niemczech. Jest on uznawany przez wszystkie niemieckie uczelnie wyższe. Więcej informacji znajdziesz na https://www.extra-plonsk.pl/rodzaje-cer ... sze-z-nich i test skupia się na umiejętnościach akademickich w języku niemieckim.
Berta

Re: Nauka języków przez internet

Post autor: Berta »

Odpowiednie środowisko do nauki ma ogromne znaczenie dla koncentracji i efektywności. Ciche, dobrze oświetlone miejsce, wolne od rozpraszaczy, sprzyja lepszemu skupieniu i przyswajaniu wiedzy. Warto również zadbać o regularne przerwy, które pomagają w regeneracji umysłu. Więcej wskazówek dotyczących tworzenia idealnego środowiska do nauki można znaleźć tutaj: https://ogarnij-sie.pl/jak-sie-skutecznie-uczyc.html
ODPOWIEDZ