Najlepsza szkoła podstawowa Łódź

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Kinga123
Posty: 54
Rejestracja: 15 sty 2019, 11:03

Najlepsza szkoła podstawowa Łódź

Post autor: Kinga123 »

Dlaczego warto zapisać dziecko do podstawówki w https://szkolaeuropejska.pl? Przede wszystkim dlatego, że szkoła realizuje program edukacji dwujęzycznej – dzięki czemu Twoje dziecko nauczy się płynnie języka angielskiego.
Awatar użytkownika
sadler20
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:03

Re: Najlepsza szkoła podstawowa Łódź

Post autor: sadler20 »

W podstawówkach to jeszcze jakoś wygląda, ale jak przeczytasz sobie tutaj https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjna/reforma/szkola-ponadpodstawowa/reforma-oswiatowa o reformie szkół ponadpodstawowych i zobaczysz jak wygląda sytuacja w technikach i liceach to nie będziesz za bardzo zadowolona... po cześci dobrze, że Twoje dziecko jest młodsze może do czasu pójścia do szkoły średniej to wszystko się jakoś ogarnie :)
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 530
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Najlepsza szkoła podstawowa Łódź

Post autor: sevenpoints »

Lipiec i sierpień to nerwowy okres la rodziców, którzy mają dzieci w wieku szkolnym. Trzeba przecież kupić podręczniki szkolne. Można chodzić po księgarniach i liczyć na to, że uda się w miarę sprawnie skompletować całość, lub też skorzystać z https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola i tam zamówić całość.
ODPOWIEDZ