Lekcje języka chińskiego

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Kwietoslawa_60
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 14:05

Lekcje języka chińskiego

Post autor: Kwietoslawa_60 »

Ktoś z was uczył się języka chińskiego? Jak sądzicie, gdzie najłatwiej będzie opanować ten język? Osobiście zastanawiam się nad zapisaniem się na lekcje indywidualne chińskiego, bo wiem, że będę pod opieką chińskich lektorów, którzy mówią biegle po polsku. Myślicie, że w ten sposób można w miarę szybko i skutecznie się nauczyć?
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Lekcje języka chińskiego

Post autor: Daria »

A czy są wśród nas jakieś osoby, które uczą się języka polskiego jako języka obcego? I jak Wam idzie na przykład nauka gramatyki? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/gramatyka-jezy ... krajowcow/ specjalne podręczniki, które mogą w tym pomóc. Jak sądzicie, warto w nie zainwestować?
łasica

Re: Lekcje języka chińskiego

Post autor: łasica »

Jeżeli chodzi o podręczniki, to w moim mniemaniu warto sprawdzić sobie ichniejszą ofertę: https://www.taniaksiazka.pl/fizyka-spot ... 20194.html . Księgarnie wyróżnia na naszym rynku bardzo szeroki wachlarz ofertowy, dostępność produktów od ręki oraz niskie ceny. Uważam, że to najlepsza księgarnia internetowa. Korzystam z niej i zawsze wszystko było w porządku.
ODPOWIEDZ