Kursy językowe online

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Aaron71
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 0:45

Kursy językowe online

Post autor: Aaron71 »

Cześć. Braliście udział w jakimś kursie językowym przez internet? Mnie zainteresował kurs chińskiego online, bo zawsze chciałem opanować właśnie ten język. Myślicie, że przez internet też można się go skutecznie nauczyć tak, żeby móc się porozumiewać? Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Kursy językowe online

Post autor: messa »

Dla mnie kurs online jeśli chodzi o naukę języka angielskiego to najlepsze rozwiązanie. Do tego, który wybrałam zachęciła mnie lekcja na https://youtu.be/VXSi0LBLyfQ . Są tu pokazane ćwiczenia dla początkujących Metodą aktywnego mówienia. Zupełnie inne podejście do nauki, bez uczenia na pamięć, w prosty sposób wszystko tłumaczone. Główny nacisk to głośne mówienie i to jest super. Z każdą lekcją umiem coraz więcej i nie jest to wykuwanie na pamięć. Polecam i to bardzo, bo tu nauka naprawdę jest bardzo prosta i efektywna.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Kursy językowe online

Post autor: mloda2 »

Nauka języka jest podstawą w dzisiejszych czasach. Kursy online stanowią jej największą część, gdzie mamy możliwość korzystania i wspierania w sposób jak najbardziej doceniany i pewny. Warto zatem iść w tym kierunku i wybierać odpowiednie metody nauczania, które pozwolą na rozwijanie obszarów dla nas ważnych. Polecam zatem skorzystać z kursu https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online gdzie znajdziesz świetne rozwiązania pod tym względem.
słupek

Re: Kursy językowe online

Post autor: słupek »

Uważam, że internetowe kursy językowe są tej samej jakości co nauka w cztery oczy lub w grupie. Wszystko zależy od tego, czy wam taka metoda nauczania odpowiada. Również uczę się w ten sposób i wszystko jest okej. Nawet podręczniki kupuję online, w tej księgarni: https://www.taniaksiazka.pl/informatyka ... 23739.html . Polecam ją, ponieważ kupicie tam podręczniki oraz książki w świetnych cenach.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Kursy językowe online

Post autor: Daria »

A skoro już mowa o nauce języków, to czy są tutaj jakieś osoby, które uczą się jako języka obcego języka polskiego? Z jakich podręczników i ćwiczeń korzystacie? Ja ostatnio widziałam takie ćwiczenia na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/cwiczenia-do-n ... polskiego/. Czy Waszym zdaniem są one warte uwagi?
Pakaś

Re: Kursy językowe online

Post autor: Pakaś »

Kursów językowych online jest zapewne pełno. Ja zapisałam się przed wakacjami na kurs języka angielskiego online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ . Nauka polega na rozmawianiu całymi zdaniami i odpowiadaniem na pytania. Dzięki temu uczysz się rozmawiać po języku angielskim, a to jest najważniejsze.
ODPOWIEDZ