Kurs angielskiego w Poznaniu

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Dyter_88
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2020, 8:19

Kurs angielskiego w Poznaniu

Post autor: Dyter_88 »

Hej! Chciałbym zapisać się na kurs angielskiego do profesjonalnej szkoły językowej. Wiecie, gdzie w Poznaniu mogę wziąć udział w takich zajęciach?
Awatar użytkownika
Lilianna_77
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2020, 15:07

Re: Kurs angielskiego w Poznaniu

Post autor: Lilianna_77 »

Moim zdaniem najlepszą szkołą jest poznan.ei.edu.pl. I nie mówię tego tylko dlatego, że sama chodziłam na ich kurs ;) Stosują metodę Callana, która pozwala nauczyć się angielskiego 4 razy szybciej, co zresztą widać po efektach. Stawiają na praktykę, a to najlepszy sposób na naukę języków obcych.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Kurs angielskiego w Poznaniu

Post autor: Daria »

Bardzo fajne kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania organizuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych możecie się na przykład zapoznać z jej ofertą kursu dla średnio zaawansowanych ;)
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 114
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:13

Re: Kurs angielskiego w Poznaniu

Post autor: luiza »

Ja miałam zapisac się do szkoły językowej,a le trafiłam na ten arykuł https://www.e-widuchowa.pl/wiadomosci/s ... ego-online i ostatecznie zdecydowałam się na kurs przez internet. Ktoś z was też uczy się angielskiego online? Jakie są efekty? Mnie czekają wakacje za granicą w przyszłym roku i chcę móc dogadać się po angielsku.
ODPOWIEDZ